Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avast Anti Virüs Hakkında
#1
1980’lerin sonunda, Eduard Kučera ve Pavel Baudiš “anti-virus advanced set” (AVAST) adında bir program geliştirdiler. Daha sonra, tesadüfen ‘avast’ kelimesinin İngilizce’de “stop!” yani “Dur!” anlamına karşılık geldiğini farkederek vizyonlarını dünyanın önde gelen antivirüs markası olma yönünde genişlettiler.
Başlangıçtan itibaren, biz hala bütün internet kullanıcılarının hızlı, küçük, etkili ve güvenilir bir antivirüs programına ihtiyacı olduğuna inanıyoruz… öyle ki otomatik olarak güncellenen, taramayı otomatik olarak gerçekleştirebilen, nadiren ve yalnızca çalıştığına dair uyarı gönderen bir program... Sonuç olarak, avast! Free Antivirus ücretli ürünlerden bile daha etkili performans sergileyen tam bir antivirüs programıdır.

Kaynaklarımızı reklam yapmak için değil, AR-GE, virüs araştırması, online dağıtım, ve profesyonel bir çalışan grubu için kullanıyoruz. Genellikle, kullanıcılarımızın üçte ikisi bizi arkadaşlarının tavsiyesi ile seçmektedirler.
Her ay, avast! Community kullanıcılarımızın yardımı sayesinde, 1.1 ile 1.4 milyar arası zararlı yazılımı tespit edebiliyoruz.

alıntı
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla
#2
Avast kullanmadım ama güzel diyorlar sanırım. Bir ara AVG kullandım. Bayağı güzeldi ve kullanışlıydı. Nedense abim silmiş ve Eset Nod32 kurmuş. yakında onu sileceğim. Teşekkürler.
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping