Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.Gücü'nde Görülmemiş Dram!
Yorum Sayısı: 724
Konu Sayısı: 292
Rep Puanı: 111
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Basic
Bilgisayarım: Samsung NP-R580 JS03TR
İnternet Tarayıcı: Opera
Takim: galatasaray
Ekran kartı: Nvidia GeForce
Bellek: 4 GB DDR3
İşlemci: Intel Core i3
Spor Toto Süper Lig'de zor günler geçiren Ankaragücü'nde teknik direktör Hakan Kutlu çok çarpıcı bir açıklama yaptı.

Spor Toto Süper Lig'de zor günler geçiren Ankaragücü'nde genç teknik adam Hakan Kutlu, yoğun kar yağışı altında oynanan Sivasspor maçının ikinci yarısına, tedarikçi firmanın forma göndermemesi nedeniyle, ilk yarıda giydikleri ıslak formaya çıktıklarını söyledi. Hakan Kutlu, kulübün sorunlarıyla ilgili de yine açık ifadeler kullandı.

Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Sivasspor'un bu ligin iyi kadrolarından birine sahip olduğunu, Sivasspor'un ilk yarıyı kendilerinden hem oyun, hem de skor olarak üstün kapattığını bildirdi. İkinci yarı oyunu dengelediklerini, gol pozisyonları bulduklarını, ancak değerlendiremediklerini ifade eden Kutlu, şöyle devam etti...

"İKİNCİ FORMAMIZ YOK, ISLAK ISLAK ÇIKTIK"

"Maç 3-0 bitti ama ben futbolcu arkadaşlarımın sahaya koyduğu, bu kadroya, bu yetersizliklere rağmen ortaya koydukları mücadeleden memnunum, kendilerine teşekkür ediyorum. Ben maç skorlarından daha çok Ankaragücü'nün içinde bulunduğu durumu hep değerlendirdim. Aslında sürekli de yakınmak istemiyorum ama bu çocuklar, bugün sahaya anlaşmalı olduğumuz firmanın da parasının ödenmemesinden dolayı tek formayla gelip, ilk yarı giydikleri ıslak formayla ikinci yarıya çıkmak zorunda olan bir takım. Yani bu çocuklar bu şartlarda mücadele ediyorlar. İlk yarı giydikleri ıslak formayla ikinci yarı sahaya çıkıyorlar, çünkü ikinci formamız yok şu an. Koskoca 102 yıllık bir camianın ayıbı bu. Yani bu insanların hiç mi vicdanı sızlamıyor. Buna bir çare bulmaları lazım."

Sürekli aynı şeyleri söylemekten yorulduğunu ifade eden Kutlu, "İşin ikinci bir boyutu var. Kongremiz ertelendi. Bana da niye ertelendiği konusunda bilgi verilmedi. Bu çocuklardan üçü Salı günü yine fesih haklarını ellerine alacaklar. Bunlar Aydın, Bora ve zannediyorum Ergin Keleş. Eğer bu çocuklar da bu takımdan ayrılırsa nasıl mücadelesini sürdürecek bu takım" ifadelerini kullandı.

Mynet Spor
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping