Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adım Adım Yenilenme
#1
OpenOffice.org markasını güçlendirmek için bu marka unsurlarıyla bir altyapı oluşturuldu. Bu unsurlar, bir sonraki OpenOffice.org topluluğu kurul toplantısında tanıtılacak.

Pazarlama projesinin parçası olan marka girişimi (Branding Initiative), tasarım sürecinin sürekliliği için farklı topluluk ve destekçilerimizin çalışmaya uygun ev ortamlarında gerçekleşecek.
Sun/Oracle, OpenOffice.org'un bir sonraki sürümünde başlangıç merkezi (start center), uygulama ve ODF simgeleri, kutu (about box) ve açılış ekranı gibi bileşenleri de yandaki görselde görülen yenileriyle değiştirecek.
Dilerseniz, brandin(et)marketing.openoffice.org adresiyle iletişime geçerek, ürün tasarım çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz.
Mayıs 2010 tarihinde geliştirilen, yenilenen amblemin yeni marka unsurlarının tanıtımı yapıldıktan sonra, yeni amblem, OpenOffice.org 3.2.1 kullanıcı grafik arayüzü içine dâhil edildi.
Marka girişiminin (Branding Initiative) yaratılması için harcanan bu çabalar, kalıcı bir OpenOffice.org markasının oluşumuna öncülük ediyor. Bu girişimin amacı, OpenOffice.org ruhunu ifade eden tutarlı bir marka olarak sağlamlaştırmak.
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla
#2
Açıkçası pek ofis programlarıyla işim olmuyor ama gerek görüldüğünde ihtiyacım oluyor.
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping