Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade Ops
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
Belki size de arada oluyordur bilmiyorum. Saatlerce herhangi bir oyun üzerine kafa yormak istemiyor canım. Hikayeyi ve gelişimini anlamak, karakter gelişimleri üzerinde titizce düşünmek veya yapacağım hamlenin ileride nelere sonuç açacağını tahmin etmek, bana gitgide sıkıcı gelmeye başladı. Zaten içerisinde bulunduğum bedende, her gün her dakika bu yazdıklarıma dikkat etmem gerekiyorken neden aynı zulmü bir de aslında eğlenmem gereken bir vakitte yapayım?
http://http://www.trgamer.com/img/201201/2935/i1.jpg

Yazıya böyle bir giriş yapmamın sebebi hem yazdıklarımın oyunumuzun fikri temelini oluşturması hem de günümüzün çok satan, çok beklenmiş, olay yaratmış oyunlarını bir türlü neden oynamadığımı merak edenlere bir manifesto mahiyetinde cevabımı yayınlamak (hardcore oyunculuktan casual'lığa yavaş ama kararlı bir serüven benimkisi).

Renegade Ops, az önce anlattıklarım ışığında oynanırsa fark edilecektir ki insanı hiç yormayan bir oyun. Just Cause serisinin (bana göre klasik olabilecek bir oyundur) yapımcısı Avalanche Studios tarafından geliştirilen üç boyutlu bir "shooter" oyunu. İlk dakikadan itibaren anlayacağınız üzere, Inferno adında bir çılgın, silahlarıyla tüm dünyayı tehdit etmektedir ve yetkililerin gerekli müdahaleyi yapmayacağını fark eden General, Renegade adını verdigi dört kişiden (ve araçlarından) oluşan özel timiyle Inferno'nun peşine düşer.
http://http://www.trgamer.com/img/201201/2935/i2.jpg

Renegade seçiminizi yaptıktan sonra hemen oyuna dalıyorsunuz ve asla kompleksleşmeyen bir hikayede ilerlemeye başlıyorsunuz. Dokuz bölümden olusan ve bitirmesi yaklaşık beş-altı saat süren bir senaryoda, her şeyin yıkılabilir olduğu bir çevre ve devamlı değişen çevre şartlarında savaşıyor ve zaten bildiğiniz sona doğru oynuyorsunuz. Biraz daha ayrıntı isteyenler de unutulmamış elbette. Bölumlerde ilerleyip seviye atladıkça kazanacağınız puanlarla aracınızı güçlendirmek için çeşitli özellikler satın alabiliyorsunuz. Her bir Renegade'in kendi özel güçleri olduğundan geliştirilebilecek özellikleri de farklılaşıyor. Kimisi hava saldırısı yapabilirken kimisi bir süre aktif kalan kalkanını devreye sokabiliyor. Zaten bir süre oynadıktan sonra anlayacaksınız ki neyi seçtiğinizin pek bir önemi yok. Güç konusunda pek degişiklik göstermiyorlar ki oyun da sizi çok zorlamıyor zaten.

Sona gelirken...

Avalanche'in çok iyi bildiği bir şey varsa o da oyunculara rahat ve kafa yordurmadan zaman geçirtmesini sağlamak. Renegade Ops da bu konseptin dışına çıkmıyor. Susmayan silahlar, paramparça binalar, heyecanlı bir oynanış... Hedonizm, oyun hayatınıza işlediyse bu oyun tam size göre.

Renegade Ops'u an itibariyle PSN Türkiye'den indirimli fiyat olan 15.49 TL'den satın alabilirsiniz.

ALINTIDIR
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif
Yorum Sayısı: 724
Konu Sayısı: 292
Rep Puanı: 111
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Basic
Bilgisayarım: Samsung NP-R580 JS03TR
İnternet Tarayıcı: Opera
Ekran kartı: Nvidia GeForce
Bellek: 4 GB DDR3
İşlemci: Intel Core i3
Yeni bir oyun mu? Big Grin
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
yok sanırım epey war
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif
Yorum Sayısı: 724
Konu Sayısı: 292
Rep Puanı: 111
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Basic
Bilgisayarım: Samsung NP-R580 JS03TR
İnternet Tarayıcı: Opera
Ekran kartı: Nvidia GeForce
Bellek: 4 GB DDR3
İşlemci: Intel Core i3
Ben duymadım açıkşası. Pek takip etmiyor değilim ama ilk defa senden duydum. Big Grin
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping