Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nuri Şahin: Türk Futbolu Yeniden Yapılanmalı
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
nuri-sahin-turk-futbolu-yeniden-yapilanm...7884_o.jpg

Milli futbolcu Nuri Şahin, 2014 Dünya Kupası yolunda hüsran yaşayan Türk futbolu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Nuri, Türk futbolunun yeniden yapılanması gerektiğini ve Fatih Terim'in bu konuda ciddi çalışmalar içerisinde olduğunu vurguladı."SÜREKLİLİĞİMİZ YOK"Bundesliga'nın köklü ekiplerinden Borussia Dortmund'ta forma giyen Nuri, Kicker dergisine verdiği röportajda, "Olanlar sadece üzücü. Türkiye futbol tutkunu bir ülke, bir kere varız ve sonrasında bir kaç kez yokuz. Sürekliliğimiz yok" ifadesini kullandı. A Milli Futbol Takımı'nın başına tekrar geçen Fatih Terim hakkında konuşan milli futbolcu,"Fatih Terim, eksik olan sürekliliği milli takıma nasıl getirebileceği konusunda ciddi şekilde fikir yürütüyor" diye konuştu.İKİ ÜLKEYİ ÖRNEK VERDİ"Federasyon ne yapabilir?" sorusuna Nuri Şahin, "Bir çizgi çekilip, tamamiyle toparlanmalı. En alt yaş gruptan zirveye kadar neler yanlış gidiyor, neler doğru gidiyor, neler düzeltebilinir irdelenmeli" diyerek yanıt verdi.Yeni yapılanma konusunda Almanya ve Belçika'nın örnek alınması gerektiğini ifade eden Nuri,"Belçika'nın yaptıkları çok önemli. İddia ediyorum ki, Türk futbolcularında da bu potansiyel var ama kafamdaki soru şu: Biz bu potansiyeli neden kullanamıyoruz? Ben de Milli Takım'da Borussia Dortmund'taki seviyemde oynayamıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping