Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinan Engin'den Baroni'ye: Kimsin Lan Sen
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
[img]Futbol yorumcusu Sinan Engin, Galatasaray formasını şortunun içine sokan Fenerbahçeli Cristian Baroni'yi sert sözlerle eleştirdi.[/img]

Tüm Türkiye'nin nefesini tutarak izlediği Fenerbahçe-Galatasaray derbisini yorumlayan Sinan Engin Baroni'nin Galatasaray formasını şortunun ön kısmından içeri sokmasını terbiyesizlik olarak nitelendirdi. "TERBİYESİZLİK YAPMIŞTIR"Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol' programında yaptığı yorumlarla gündeme gelen Beşiktaş eski yöneticisi Sinan Engin, derbiyle ilgili ses getirecek açıklamalarda bulundu. Baroni'nin Galatasaray formasına yaptığı saygısızlıktan ötürü özür dilemesi gerektiğini belirten Engin "Bu çocuk enterasan bir çocuk. Hareketleriyle tarzıyla futbol dışında bir takım şeyleriyle terbiyesiz huyları var. Bu hareketi Sow yapsa bilinçli yaptı demem. Emenike demem ama bu olduğu için söylerim. Başka bir futbolcu olsa demem. Egemen'e de söylemem... Gökhan Gönül'e hiç söylemem. Bu çocuk yapar bu çocuk artniyetli. Terbiyesizlik yapmıştır. Son derece saygısızca Galatasaray camiasından özür dilemesi lazım. Yarın çıkıp açıklama yapması gerekir" dedi.

sinan-engin-den-baroni-ye-kimsin-lan-sen...3852_b.jpg

"KİMSİN LAN SEN"Melo bu hareketi yapsaydı onun için de aynı şeyleri söyleyeceğini ifade eden Engin şöyle devam etti: "Bunu aynı şekilde Melo da yapsa aynı şeyi söyleriz. Kimsin lan sen! Ben kızıyorum sevmiyorum böyle şeyleri. Bırakacak bu işleri. Baroni böyle terbiyesiz saygısız yarın da açıklamasını yapacak özür dileyecek. "

sinan-engin-den-baroni-ye-kimsin-lan-sen-5288819_o.jpg
haberler.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform