Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yemek Oyunları Tercih Ederken
Yorum Sayısı: 41
Konu Sayısı: 41
Üyelik Tarihi: Dec 2011
Rep Puanı: 0
#1
Web Adresi: www.oyunkedisi.com
Sahibi: Cem ÖZATA
Hosting Sağlayan Firma: TRENDS
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Gazi SÖNMEZ
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Özel yazılım


Yemek Oyunları Tercih Ederken

Bilgisayar üzerinden oyun oynamanın oldukça yaygın bir hal aldığı şu günlerde çocuklarınız açısından uygun oyunları tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı konular olduğu unutulmamalıdır. Bu nasıl bir oyun tercih edilmesi gerektiği ve tercih edilen oyunun ne gibi etkileri olacağıdır.

yapılan araştırmalar çocukların karakter gelişimi ile tercih ettiği oyunlar arasında oldukça ciddi benzerlikler olduğunu gözler önüne sermiştir. Bu benzerlikler arasında cinsiyete ve yaşa bağlı olarak nasıl bir oyun tercih edilmesi gerektiğini son derece net bir şekilde açıklamaktadır.

Bu sebepten çocuğunuzun yaşına ve cinsiyetine bağlı olan oyunları tercih etmeniz gerektiği de tavsiye nedenlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Tercih edilen oyunlar yemek oyunları, gibi oyunlarsa çocukların yaratıcı yönlerinin geliştiği bilinmektedir. Çocuklarımızın yaratıcı yönlerinin bu oyunlar ile geliştirilmesi de önemli bir sonuç olarak ön plana çıkmaktadır.

Gelecekte bu oyunların belirli gruplar içerisinde sıralanacağı ve içeriğe uygun olan oyunların ön plana çıkarılacağı da tahmin edilmektedir. Sizler de çocuklarınız için oyun tercih ederken bu duruma uygun oyunları seçmeye özen gösterebilirsiniz.
dj_ibo_g_h, proud to be a member of Teknolojik since Dec 2011.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping