Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Need for Speed: Rivals’dan İlk Oyun İçi Görüntüler
Yorum Sayısı: 3,835
Konu Sayısı: 3,636
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
Sony ile Microsoft’un arasında PlayStation 4 ile Xbox One’ın piyasaya sürülmesi ile başlayacak olan yeni nesil savaşlarında kazanan kim olacak henüz bilinmez ama bugün Ghost Games ve Electronic Arts kanadından gelen bir açıklama bu savaşa PlayStation 4′ün bir adım önde girdiğini kanıtlar nitelikteydi.

Görünüşe göre Need for Speed: Rivals hem PlayStation 4 hem de Xbox One üzerinde benzer grafiklerle çalışacak. Fakat yapılan açıklama PlayStation 4 sürümünün Xbox One sürümünden bir adım önde olacağı yönünde. Ghost Games’in Yönetici Yapımcısı Marcus Nilsson’a yöneltilen “hangi platform daha iyi görünecek?” sorusuna Nilsson’ın verdiği yanıt bunu ortaya çıkarmış oldu.

“Her iki platformda da Need for Speed: Rivals iyi görünecek orası kesin. Fakat ille de bu soruya bir yanıt arıyorsanız, PlayStation 4′ün Xbox One’a göre bir adım önde olduğunu söyleyebilirim. Bu farkın ilerleyen dönemde ne kadar açılacağını ise hep birlikte göreceğiz.”

İşte bu sözlerle Need for Speed: Rivals oynamak isteyen oyuncuları bilgilendirmiş Marcus Nilsson. Oyun piyasaya sürüldüğünde daha rahat bir analiz yapabileceğimizi belirtelim ve sizleri yayımlanan ilk oyun içi görüntülerle baş başa bırakalım.

İyi seyirler.

http://www.youtube.com/watch?v=Puz-x0WEj-w

alıntıdır..
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform