Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrew Garfield, The Amazing Spider-Man 4′te Yer Almayacak
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Üyelik Tarihi: Sep 2011
Rep Puanı: 6,050
Cinsiyet: Erkek
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Nerden: Dünyadan
Takim: galatasaray
#1
amazing-spiderman-4-genel1.jpg

Bu yılın önceki aylarında Sony tarafından en azından 2018 yılına kadar Spider-Man filmleri çekileceğine dair bir açıklama gelmişti. Yani bu açıklama The Amazing Spider-Man 3 ve The Amazing Spider-Man 4 filmlerinin çekileceği anlamına geliyor diyebiliriz. Tabii bu iki filmin geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı yayımlanan The Amazing Spider-Man 2′den sonra geleceğinin de altını çizmemiz gerekiyor.

Zaten yönetmen Marc Webb, çekeceği Spider-Man filmlerini bir üçleme olarak düşündüğünü de açıklamıştı. Fakat bugün Yahoo!’ya konuşan başrol oyuncusu Andrew Garfield’ın açıklamaları bizleri biraz şaşırttı doğrusu. Çünkü Garfield, kontratının The Amazing Spider-Man 3′ü de kapsadığını söylerken, dördüncü film için “benimle herhangi bir ilgisi yok” diyerek ortalığı karıştırmayı başardı.

Ortalığın karışmasının sebebi de The Amazing Spider-Man 4′ün, ikinci ve üçüncü filmden bir hayli farklı olacağının düşünülmesi. Başrol oyuncusunu değiştirerek üçleme çekmenin bir hayli anlamsız olacağını da düşünecek olursak, Sony’nin yavaş yavaş Andrew Garfield’ın peşine düşmesi gerektiğini düşünüyoruz. Tabii film ile ilgili farklı planları yoksa.

Yine de bu durumu Andrew Garfield’ın henüz dördüncü film için teklif almamış olmasına bağladığımızı da belirtelim. Tabii bu mümkün değilse kostümü alıp başka bir aktöre vermeleri gerekiyor. Batman’den sonra Spider-Man’i de Ben Affleck’e vererek internette büyük çaplı bir isyan başlatabilirler. (Şaka)

garfield.jpg

İşin şakası bir yana, en baştan beri filmlerin üçleme olarak yazıldığını söyleyen Webb, Andrew Garfield’dan vazgeçmek zorunda kalacak mı bunu hep birlikte göreceğiz. Son olarak The Amazing Spider-Man 2′nin 25 Nisan 2014 tarihinde, The Amazing Spider-Man 3′ün 2016 yılında ve The Amazing Spider-Man 4′ün 2018 yılında vizyona gireceğini de hatırlatalım.

alıntı
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping