Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Kalbim sarı-kırmızı atıyor"
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
hk6_TT0XI.jpg

Hamburg'un Türk oyuncusu Hakan Çalhanoğlu transferi ile ilgili konuştu. Hayalinin Galatasaray'da oynamak olduğunu belirten Hakan, Roberto Mancini'nin kendisini istemesinden dolayı gurur duyduğunu söyledi.
Çalhanoğlu: Kalbim sarı-kırmızı atıyor
Çalhanoğlu: Kalbim sarı-kırmızı atıyor
Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Hakan Çalhanoğlu, Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu. Kalbinin sarı kırmızı attığını söyleyen gurbetçi futbolcu, menajerinin sarı kırmızılılarla görüştüğünü ve Galatasaray'da oynamak istediğini ifade etti.
Hayalinin bir gün Galatasaray forması giydiğini belirten Hakan, "Gelirsem ilk 11'de oynamak isterim. Kendime güveniyorum. Kulübüm de sözleşmemi uzatmak istiyor ancak futbolda her şey olabilir" diye konuştu.
Mancini'nin kendisini istemesinin gurur verici olduğunu ifade eden genç futbolcu, "Drogba ve Sneijder gibi isimlerle beraber oynamak güzel olur. Ama bana nerede şans verilirse orada oynarım" dedi.
“SNEIJDER İLE REKABET EDEBİLİRİM”
Galatasaray ile anlaşma sağlanmazsa Hamburg'da önümüzdeki sene 10 numaralı formayı giyeceğini vurgulayan Hakan Çalhanoğlu, "Galatasaray'a gelirsem Sneijder ile rekabet edeceğim. Büyük bir futbolcu ama onunla rekabet edebilirim. Transferim gerçekleşirse tabii ki 10 numaralı formayı giymek isterim" şeklinde görüş belirtti.
“FB VE BJK’DE YAPAMAM”
Her fırsatta Galatasaraylı olduğunu söyleyen genç oyuncu, "Beşiktaş ve Fenerbahçe'de yapamam. Kalbim sarı-kırmızı atıyor" diyerek sözlerini noktaladı.

ntvspor
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping