Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hacıosmanoğlu: Biz Öyle Ufak Boylu Adamlar Değiliz
Yorum Sayısı: 3,835
Konu Sayısı: 3,636
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
haciosmanoglu-biz-oyle-ufak-boylu-adamla...4512_o.jpg

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan spor dünyasında olan gelişmelerin değerlendirildiği 'Derin Futbol' programına telefon bağlantısı ile katılan İbrahim Hacıosmanoğlu gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu."GÖRMEK İSTEYEN BENİ GÖRÜR" Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alındı iddialarına kızan Osmanoğlu, "Dün takımımın otelindeydim, sonra evime geçtim görmek isteyen beni orda görürdü. Bu tip dedikoduları ne sor ne de ben söyleyeyim. Ufak adamlar değiliz. Gireceğimiz bir yer yok." dedi." Fenerbahçe'NİN TEKRAR MAHKEMEYE GİTMESİNE YORUM YAPMAM" 3 Temmuz süreciyle ilgili konuşan Hacıosmanoğlu, "Hangi mahkemeye başvuracaklar. Benim o konuda yorum yapmama gerek yok. Benim amacım apaçık ortada.2011'de kim şike yok diyorsa namussuzluğun dik alasıdır. Türkiye Futbol Federasyonu'na sorsanız kararlarını verdiler. Kulüplere ceza verdiler. Kimse kimseye sus diyemez. Bu konuda haklı olduğumuz adaletin tecelli edeceğini biliyoruz. Ama kendi içimizde bunu halledelim dışarının sopasını görmeyelim. Uygulamalar ortada aksi olduğunda onlarında soracak bir şeyleri vardır herhalde." ifadelerini kullandı. "YILDIRIM DEMİRÖREN ESKİ ARKADAŞIM" "Yıldırım Demirören eski arkadaşım" diyen Hacıosmanoğlu, "TFF Başkanı UEFA'dan yaptırım gelirse gereğini yaparız demişti. Hatırlanırsa Demirören açıklama yapıp kimse ceza almayacak demişti o zaman kimsenin ceza almaması gerekiyor. Puan silme konularını da geçelim artık. Aksi bir şey olursa bu koltukta oturamayız bu bizim namus davamız o koltuğu bırakırız. Maçları televizyondan izleriz." diye konuştu.

haberler.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping