Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet Explorer’ın Düşüşü Swing’e Yaradı
Yorum Sayısı: 724
Konu Sayısı: 292
Üyelik Tarihi: May 2008
Rep Puanı: 111
Cinsiyet: Erkek
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Basic
Bilgisayarım: Samsung NP-R580 JS03TR
İnternet Tarayıcı: Opera
Takim: galatasaray
Ekran kartı: Nvidia GeForce
Bellek: 4 GB DDR3
İşlemci: Intel Core i3
#1
Internet Explorer’ın son dönemde yaşadığı sıkıntıların kullanıcıları alternatif internet tarayıcılarına yöneltmesi, Swing’in yükselişe geçmesini sağladı.

Swing.jpg

Dünyada en çok kullanılan internet tarayıcılarının başında gelen Internet Explorer‘ın başı son günlerde ortaya çıkan güvenlik sorunlarıyla dertte. Internet Explorer içerisinde bulunan Zero Day güvenlik açığı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış ve internet kullanıcıları arasında büyük endişe yaratmıştı. Her ne kadar Microsoft bu açığı kapatmak için hızlı davranmış ve gerekli güncellemeyi yayınlamış olsa da, birçok kullanıcı Internet Explorer yerine farklı internet tarayıcılarına geçiş yaptı. İşte Internet Explorer’ın yaşadığı bu sıkıntılardan olumlu olarak etkilenen bu tarayıcılardan biri de, Güney Kore’nin lokal tarayıcılarından olan Swing oldu.

Business Korea tarafından yayınlanan yeni habere göre, Güney Kore menşeli Zum Internet‘in ürünü olan Swing internet tarayıcısının kullanıcı sayısı önemli ölçüde artış göstermiş durumda. Son aylarda zaten yükselişte olan internet tarayıcısı, Internet Explorer’dan ayrılan kullanıcıları çekmeyi de başardı ve kullanıcı sayısını hiç olmadığı kadar arttırdı. Mart ayı itibariyle 700,000 kullanıcıya ulaşan Swing‘in önümüzdeki aylarda bu sayıyı daha da arttırması bekleniyor.

Cumhuriyet
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping