Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ritmi Yakala, NX90'ı Kap
Yorum Sayısı: 724
Konu Sayısı: 292
Rep Puanı: 111
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Basic
Bilgisayarım: Samsung NP-R580 JS03TR
İnternet Tarayıcı: Opera
Takim: galatasaray
Ekran kartı: Nvidia GeForce
Bellek: 4 GB DDR3
İşlemci: Intel Core i3
ASUS, tüm müzik severleri içindeki ritmi yakalamaya davet ediyor.

Teknolojinin gücü müzik prodüksiyonlarına da yansıyor. Artık sadece büyük stüdyolarda, profesyonel sanatçılar değil, müzik yapmak isteyen ve teknik desteği bulunan herkes dilediğince kendi müziğini oluşturabiliyor. Yeterli teknik donanıma sahip tek bir bilgisayar yardımıyla prodüksiyon sürecini kontrol edebilmek mümkün hale geliyor.

ritim_haberici.jpg

ASUS, müzik prodüksiyon merakını tasarım harikası bir notebook ile taçlandırmak isteyen herkesi “ASUS ile İçindeki Ritmi Yakala” remix yarışmasına davet ediyor. Bang & Olufsen ICEpower tarafından tasarlanan ses sistemi ile dizüstü bilgisayarlarda ses kavramına yeni bir anlayış getiren ASUS NX90 yarışmanın büyük ödülü olacak.

Katılımcılar Emre Altuğ’un “Sev Diyemem” parçasını, diledikleri şekilde, tür ayırt etmeksizin (pop, rock, elektronik, house, techno, chill out, drum&bass, dubstep, trip hop, ambient, hip hop, jazz, nu jazz, dub, idm) kendi yaratıcılıklarına dayanarak yeniden düzenleyeceklerdir. Düzenledikleri parçalarını 10 Ocak 2011 pazartesi gününe kadar http://sonicmaster.asus.com.tr adresine 60 saniyeden az olmamak kaydı ile mp3 formatında yükleyebilecek olan yarışmacılar, jüri ön elemesinin ardından site üzerinden halk oylaması ile ödüle ulaşmaya çalışacaklar.

Cnet Türkiye
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping