Anasayfa   İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İsviçreli Bir Firma Rekora Koşuyor Ve Saniyede 1000 Kişiye Aynı Şeyi Tıklatıyor
#1
Bilgisayar oyunları dünyasında hiç olmamış bir şey denenecek. İsviçreli yenilik ve teknoloji firmalarından olan ve çok rağbet gören bir oyun yazılım firması MuchDifferent, oldukça ilginç bir başarıya imza atmaya çalışıyor . İşin ilginç yanı ise bu başarıda kazanılan tüm mali gelirlerin hayır kurumuna bağışlanacak olması.

Bu hafta açıklanan bir deneme kararı ile 1000 oyun severi aynı anda tıklatmaya çalışacak olan firma, eğer bunu başarabilirse bir ilke imza atmış da olacak. insanlar makinalara karşı isimli oyun ile yapılacak olan bu deneme, kullanıcılarına 23 euro karşılığında 100 bilet veriyor ve tüm bu biletlerle FPS oyunlarına özgürce giriş yapılabiliyor.

Eğer biletlerinizi daha önce alırsanız bunun daha iyi ve karlı olacağını belirten firma, erkencilerin 40 dk önceden sunucuya giriş yapabilme imkanlarının olduğunu da belirtti. Eğer erken alamazsanız 15 dk kala boş yerler de belirtilecek ve bu şekilde de giriş yapabileceksiniz.

Akıllara gelen sorular ise bu kadar çok girilen bir sunucunun bunu nasıl taşıyacak olması. Firma bunu da akıl etmiş ve dinamik bir trafik yönlendirici oluşturmuş. Bu yüzden son derece güvenli ve hızlı yapılacak olan bu uygulamanın tüm gelirleri, belirttiğimiz gibi hayır kurumlarına bağışlanacak.
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla
#2
Sunucu kaldıramaz, çöker.
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -