Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkali Diyet-Nasıl Kilo Verilir
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Üyelik Tarihi: Sep 2011
Rep Puanı: 6,050
Cinsiyet: Erkek
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Nerden: Dünyadan
Takim: galatasaray
#1
'Kilo vermek ilk hedef olduğu için, kilo verirken sağlığımızı olumsuz etkileyebileceğimizi düşünmüyoruz bile. Oysa diyet seçerken hem KALICI kilo kontrolü hedeflemeli hem de daha sağlıklı bir beslenme şekli yaşam tarzı olmalıdır.

bu amaçları hedefleyen bir beslenme şekli olarak öne çıkıyor.' diyen UZMANLAR, şimdiye kadar olan diyet önerilerindeki eksik kalan parçanın vücudun asit- dengesinin daima korunması gerekliliği olduğunu söylüyor.

pic_9.jpg

HÜCRELERİNE DOYUR MİDENİ DEĞİL!! TIKA BASA DOLUYUZ AMA HÜCRELERİMİZ AÇ !!

Kalori saymak, kalori saydığın için diyet yapıyor olmak yanlış.

Aslında kalorilerden, yağlardan öte "beslenme" dediğin şey hücreni beslemek demek. Hücrenin ihtiyaçları var. Tıka basa yiyoruz, raflar, marketler yemekle dolu, tokuz ve kiloluyuz ama aslında açız. Hücrelerimiz aç, onların ihtiyacının verilmesi lazım

Bu yüzden hücre hata yapabilir ve fazla kilo alımı sağlamaktadır.. Bunu sana kilo olarak da, hastalık olarak da ödetebilir... Çünkü sen onun ihtiyaçlarını vermiyorsun. Hücrenin iki temel ihtiyacı var. "Yiyecek hammaddemi ver ve çöpü dök" diyor. Çünkü yiyecek hammadesini yanlış veriyorsun. Bir de çöpleri içeride biriktiriyorsun. Bu asit hikâyesi de öyle...

Vücut ideal olarak "alkali" dediğimiz zeminde çalışabiliyor. Asit de atılması gerekenlerin atılamayıp içeride birikmesi. Vücut sadece yken mutlu olabilir. O yüzden tüm diyetlerde klasik olarak "Tatlı yeme, alkol alma, kızartma yeme. Sebze, iyi yağ, balık ye" denir. Bu iki grup yiyeceği iyi ve kötü diye ayıran şey, birinin içeride asitlilik, çöp yaratıyor, öbürünün de vücudu temizliyor olması.

Bir bardak suya ekleyeceğimiz 2-3 damla içecek olduğunuz sıvının pH'ını 10 na kadar yulseltir. Günboyu aldıgımız besinlerle oluşan asidik ortamı ki, bu asidik ortam hem saglıgımızı olumsuz etkisinin yanısıra vücudumuzun atamadıgı toksinler birikerek yaglanmaya ve kilo almamıza sebep olacaktır. İşte bu nokta da kilo verırken, yaglarımızdan kurtulurken bizim en çok ihiyaç duyacağımız üründür.

pic_3.jpg
Nasıl kullanılır?

Yaklaşık 250-300ml olan 1 bardak suya 3 damla damlatarak içme suyunuzu yüksek pH'lı suya dönüştürebilirsiniz.

50ml'lik ambalaj içinde sunulan alkali damlayı rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. damlanın taşınabilir olması, vücudunuzun ihtiyacı olan yüksek pH'lı alkali suyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde zahmetsizce içebilmenize olanak sağlar.

ile maksimumum fayda sağlamak için günde ortalama 5 bardak yüksek pH'lı su içmeniz önerilir.

'den maximum fayda sağlamak için aç karnına ve yemek aralarında içilmesi önerilir. Bu sayede bikarbonat üretimi en yüksek oranda gerçekleşir.

kaynak: http://www.orjinalalkalisu.com/?utm_source=Haberler&utm_medium=banner&utm_campaign=M5
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping