Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Reaksiyon' ses getirdi
#1
reaksonxss.hlarge.jpg


İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Erdal Beşikçioğlu gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı ‘Reaksiyon’, heyecan dolu hikayesi ile sezona merhaba dedi.
Merakla beklenen dizi, bir grup cesur adam ve kadının tarihin akışını değiştirmek uğruna hayatlarını ortaya koymalarının hikayesini anlatıyor.
Konusu:
İstihbarat Başkanı Gürkan ve Başbakanlık Müsteşarı Öktem devleti yeniden yapılandırmak, devlet kurumlarını düşman unsurlardan temizlemek için çok gizli bir birim kurmaya karar verirler. Bu birim için akıllarında iki isim vardır. Yüzbaşı Oğuz ve Komiser Tekin. Yüzbaşı Oğuz Dünyanın her yerinde özel operasyonlara katılmış kahraman bir Bordo Berelidir. Tekin ise Başbakanlık müsteşarı’nın koruması olan gözü pek bir Polis memurudur. Biri harbiyeli biri polis olan ve geçmişlerinden kalan halledilmemiş bir husumetleri bulunan bu iki kahraman kendilerine teklif edilen bu görevi kabul ederler. Onlara bu görevi veren irade de en az onlar kadar tehlikededir.

Yapımcı: Reaksiyon Film (Ozan Aksungur – Emre Özdür – Başar Başaran)
Yönetmen: Onur Tan
Senaryo: Emre Özdür – Ozan Aksungur
Proje Tasarım ve Konsept Danışmanı: Cüneyt Aysan
Müzik: Fahir Atakoğlu
Proje Danışmanları: Bahadır Özdener
Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci, Kevork Malikyan, Erdal Küçükkömürcü, Şencan Güleryüz, Ahmet Mekin, Feyha Çelenk, Bora Sivri, Melis Kaygılaroğlu, Savaş Özdemir, Ali Çatalbaş, Berkan Şal, Emre Törün, Sinan Demirer, Fatih Paşalı, Sevinç Gürşen, Deniz Sarıbaş, Hakan Onat, Ali Başar, Gülen Çehreli.
Yapımcı: Reaksiyon / Ozan Aksungur – Emre Özdür
Yönetmen: Onur Tan
Senaryo: Emre Özdür – Ozan Aksungur
Proje Tasarım ve Konsept Danışmanı: Cüneyt Aysan
Proje Danışmanları: Bahadır Özdener – Başar Başaran
Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci, Kevork Malikyan, Erdal Küçükkömürcü, Şencan Güleryüz, Melis İşiten, Bora Sivri, Berkan Şal, Savaş Özdemir, Ali Çatalbaş, Sinan Demirer, Hakan Onat
www.ntvmsnbc.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping