Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mehmet Demirkol'dan Fatih Terim'e sert eleştiri: Eğer yılda 4 milyon Euro alıyorsan..
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
26305530.jpg

NTVSpor yorumcusu Mehmet Demirkol, elinde stoper olmadığı için Mehmet Topal'ı Çek Cumhuriyeti karşısında savunmada oynatan Fatih Terim'e sert çıktı: ""Eğer bu ülkeden 1 stoper bulabiliyorsan, milli takım antrenörlüğü 4 milyon Euro'luk bir iş değildir."

TürkiyeFutbol Direktörü Terim'in, Çek Cumhuriyeti mücadelesinin ardından, elinde stoper olmadığı için Mehmet Topal'ı o mevkide oynattığını açıklaması tepkiye yol açtı.
NTVSpor'da yorumculuk yapan Mehmet Demirkol, Terim'in aldığı maaş üzerinden eleştirisini yaparken, "Eğer bu ülkeden 1 stoper bulabiliyorsan, milli takım antrenörlüğü 4 milyon Euro'luk bir iş değildir. Bu kadar net. Gökhan ve Caner için 3'lü savunmaya geçtik diyorsun, ama bu sefer niye değiştirdin o zaman?" ifadelerini kullandı.
TERİM: GÖKHAN VE CANER'İN SAVUNMALARI KÖTÜ
Fatih Terim, Mehmet Topal kararı hakkında, "Ben Ümit Kurt'u birdenbire koymak istemedim. En mantıklısı Mehmet.Fenerbahçe'de de zaman zaman stoper oynuyor, çok da büyük hatalar yapmadı. İzlanda'da 3'lü oynatmamın sebebi, 2 tane hücum bekimiz var, Caner ve Gökhan. Belki Avrupa'da da az bulunacak hücum bekleri, ama defans olarak aynı şeyleri söyleyemeyiz. Onları rahat ettirmek adına böyle bir hamle yaptım ben. 3'lü oynanır mı falan, oynanır. Bugün de geriden başarılı çıkamadığımız için böyle yaptık. Topu iyi kullanan defans oyuncularına genel olarak hepimizin ihtiyacı var, inşallah bulacağız" açıklamasını yapmıştı.

ntvspor
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping