Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A Killing On Carnival Row Çekiliyor mu?
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Üyelik Tarihi: Sep 2011
Rep Puanı: 6,050
Cinsiyet: Erkek
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Nerden: Dünyadan
Takim: galatasaray
#1
A-Killing-On-Carnival-Row-genel1.jpg

Guillermo del Toro’yu sıkı şekilde takip edenlerin de hatırlayacağı üzere, A Killing On Carnival Row adıyla uzun süredir bahsedilen fakat bir türlü gerçekleşmeyen projesi sonunda kendine bir yapımcı bulmuşa benziyor.

2005 yılından bu yana bahsedilen ve periler, insanlar ve başka yaratıkların da aynı dünyada yaşadığı Viktorya dönemini anımsatan evreninde bir dedektifin seri cinayetleri araştırması üzerine bir hikayesi olan A Killing On Carnival Row, Amazon Studios’un del Toro, Rene Echevarria ve Travis Beacham’dan ortak bir pilot bölüm yazmalarını istemesi üzerine yeniden hayata döndü denebilir. Rene Echevarria, 90’lı yıllarda Star Trek dizisinin bazı bölümlerinin de senaryosunu yazmıştı.
Eğer pilot senaryo beğenilirse ardından üç bölümlük bir senaryo talebi ya da tüm sezonluk bir anlaşma yapılacak ve Amazon Studios’un yapımcılığında televizyon ekranlarına taşınacak.
“O kadar uzun zamandır bu projeyi hayata geçirmeye çalışıyoruz ki, yapımın tüm hakları Travis Beacham’a geri döndü diyebiliriz. Bu süreçte de beni dinlemeye razı olan herkesle bu proje üzerinde konuşmaya çalıştım.” sözlerini sarfeden del Toro, “Yapımda yer alması için sürekli olarak fikirler ürettik ve gereğinden fazla ilginç fikrimiz oldu diyebilirim. Bu sayede artık yarattığımız evren ve politika üzerine odaklanabiliriz. İnsanların daha değersiz bir ırk sayıldığı Viktorya döneminde Steampunk diye tanımlayabileceğimiz bir dünyada yaşayanları görmek ilginç olacak.” cümleleriyle açıklamasını sonlandırmış.
Merakla bekliyoruz diyelim ve haberimizi noktalayalım.


superkarga.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping