Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Last of Us 2 Hazırlanıyor mu?
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Üyelik Tarihi: Sep 2011
Rep Puanı: 6,050
Cinsiyet: Erkek
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Nerden: Dünyadan
Takim: galatasaray
#1
the-last-of-us-genel11.jpg
“Oyunlarda grafik değil, oynanış ya da hikaye elementleri daha önemlidir.” cümlesini sıkça sarfedenlere ilaç gibi gelen yapımlardan biri de tabii ki The Last of Us’tır. Naughty Dog’un hünerli elleriyle hazırlanan yapım önce PlayStation 3’e, ardından da Remastered olarak PlayStation 4 platformlarına geldi.

Müthiş hikaye örgüsü, kurgusu, görselliği ve oynanışıyla hafızalara kazınan The Last of Us’ın devamı da muhtemelen şu anda en çok beklenen haberlerden biri. Hakkında bugüne kadar birçok haber çıksa da bir türlü onaylanmadı ve resmi ağızlardan duyurulmadı.
Yine de Neil Druckmann’ın yaptığı açıklamalar, The Last of Us 2 fikrinin Naughty Dog bünyesinde konuşulduğu ve böyle bir projenin düşünüldüğünü kesinleştirmiş oldu. Fakat az sonra okuyacaklarınız, eğer The Last of Us 2’yi bekliyorsanız, sizleri biraz üzecek.
Stüdyo olarak tamamen Uncharted 4: A Thief’s End adlı yapıma yoğunlaştıklarını belirten Druckmann, “Herkesin merakla beklediği The Last of Us 2 projesi hakkında birçok kez konuşuldu. Devam oyununun senaryosu için birkaç kez beyin fırtınası yaptık ama hem The Last of Us 2, hem de yeni bir projemiz daha beklemek zorunda. Çünkü şu anda tamamen Uncharted 4: A Thief’s End’e yoğunlaşmış durumdayız.” sözlerini sarfetti.
Son olarak da kendisinin The Last of Us 2’den “Belki” diyerek bahsettiğini de belirtelim. Yani şimdilik projenin rafa kaldırıldığını ve şimdi geliştirilmeye başlasa bile 2017 yılından önce piyasada olamayacağını söylemek yanlış olmaz.


superkarga.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping