Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hobbit Serisini 4 Saatlik Tek Film Olarak İzleyin
#1
hobbit-battle-of-the-five-armies-genel56-790x444.jpg
Üç film olarak çekilen ve son halkası geçtiğimiz Aralık ayında vizyona giren The Hobbit serisi, birçok eleştirilere maruz kaldı. Bunların en önemlisi görsel efektlerin gerçekten kötü olması ve kısacık bir hikayenin uydurma elementlerle üç filmlik bir senaryoya dönüştürülmesiydi.

Bu durumun farkında olan bir The Hobbit hayranı ise üç filmi alıp, kendince bir Director’s Cut yapmış. Yaptığı şeyin illegal olduğunu, dağıtımının yasak olduğunu ve hatta bu yüzden bir suç işlediğini bir kenara koyalım ve hikayenin detaylarıyla devam edelim.
Öncelikle kendine Tolkien Editor adını veren bu arkadaşın açıklamalarını sizlere iletelim;
“Şunu söyleyerek başlamak istiyorum, Peter Jackson tarafından çekilen Hobbit üçlemesini birçok anlamda sevdim. Fakat genel olarak baktığımızda hikayenin dayanılamayacak kadar uzatılan süresi, izleyiciyi içerisine çekmekten uzak detayları ve anlatımın akıcılığının önüne geçen zayıf olay örgüsü beni rahatsız etti. Fakat asıl üzüldüğüm şey, hikayenin başrol oyuncusu olması gereken Bilbo Baggins’in iki film arasında nasıl sıkışıp kaldığını görmekti.”
Bu sözlerle bir nevi derdini anlatan T.E., kolları sıvayıp üç filmde kendince gereksiz gördüğü her şeyi kesmiş. Ardından da kalan parçaları kurguda önemli değişiklikler yapmadan yeniden bir araya getirmiş. Bu sayede ortaya tam dört saatlik, yoğun ama insanı yormayan bir The Hobbit filmi çıkmış.
Filmi nasıl izleyebileceğiniz ya da nasıl erişebileceğiniz konusunda bir bilgi veremiyoruz ama siz isterseniz Tolkien Editor’ün internet sitesine bir göz atın. İnternet sitesine gitmişken hangi sahnelerin çıkarıldığı ve yapılan değişikliklerin neler olduğuna da bakabilirsiniz.
superkarga.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping