Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMO Daha Star Wars Oyununu Çıkartmadan Hakkındaki Konuşmalar Ortalığı Karıştırdı
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
Bilgisayar dünyasında öyle insanlar var ki, neredeyse devasa denilecek fiyatlara sadece bilgisayar alıyorlar. Neden mi? Cevabı oldukça basit ve açık. Oyun. Evet, bilgisayarda oyun oynamayı seven ve buna inanılmaz derecede önem veren kullanıcılar var ki, onların merakla bekledikleri ve takip ettikleri yeni sürümlerde var tabi. İşte bu yeniliklerin en çok merakla beklenen ve oyun çeşitlerinden, MMO camiasının uzun zamandır gözlemlediği Star Wars: The Old Republic, geçen hafta testlerinden geçtiği beta sorununu da aşmış ve 20 Aralıkta kullanıcılarına kavuşmak için gün sayıyordu ki, onu kötü bir haber ile sarstılar. Yazılım daha ortaya atılmadan Bobby Kotick, yazılım ile ilgili MMO firmasına zıt bir yazılım, Electronic Arts’e karşı yatırım sal kazanç sağlayamayacağını açıkladı. Yazılım kullanıcılarına çıkar çıkmaz bu açıklamalar yanıt bulacak, tüm gerçekler aydınlanacak gibi görünüyor.
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif
Yorum Sayısı: 724
Konu Sayısı: 292
Rep Puanı: 111
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Basic
Bilgisayarım: Samsung NP-R580 JS03TR
İnternet Tarayıcı: Opera
Takim: galatasaray
Ekran kartı: Nvidia GeForce
Bellek: 4 GB DDR3
İşlemci: Intel Core i3
Oyun hakkında bilgim yok ama artık oyunları çocuklar oynuyor. Farklı farklı oyunlar var ve çıkıyor.
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping