Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akıllı Oyunlar
#1
Domain Adı: ciftlikoyunlari.com
Web Sitenin Kuruluş Tarih: 2009
Sitenin İçeriği: Çiftlik OyunlarıWeb Sitesine Ait Tanıtım Makelesi:


Son yıllarda Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. na olan rehavet oldukça atmaya başladı. Hemen hemen her yaştan her kesimden insanlar çiftlik oyunlarını oynamak için oyun sitelerinde aktif olarak gezinmektedirler. İnsanların bu rehavetine karşılık onların seveceği türden çiftlik oyunlarını bu oyun merkezimizde topladık. İnsanların bu taleplerine arz olarak bu oyunları onlarla paylaşıp onlara hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tarım sektörüyle ilgilenenler, kırsal kesim hayatından hoşlananlar, bitki ve hayvan türlerini yetiştirmeyi sevenler için son derece ideal yapılara sahip olan Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. günümüzde beğeniyle oynanan oyun türlerindendirler.

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu oyun sitemizde çiftlik oyunları ağırlıkta olup yine birçok türden oyun kategorileri bulunmaktadır. Sitemizde onlarca oyun kategorisi bulunmaktadır ve her bir oyun kategorisi içerisinde onlarca oyun yer almaktadır. Başlıca oyun kategorilerimiz şunlardır: çiftlik işletme oyunları, kuş oyunları, Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın., traktör oyunu, çiftlik puzzle oyunları, penguen oyunları, karınca oyunları, eşek oyunları, yumurta oyunları, yılan oyunları, arı oyunları, böcek oyunları, bahçıvan oyunları, çiçek oyunları, bahçe oyunları, Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. tavşan oyunları ve koyun oyunları.

Tarım ve çiftlik oyunlarının ağırlıkta olduğu bu oyunlarımızı oynayarak bahçe hayatıyla ve tarım sektörüyle ilgili önemli bilgiler elde edinecek belki de gelecek nesillerin en iyi çiftlikçilerinden biri olacaksınız. Her bir çiftlik oyununu oynarken bitkiler ve hayvanlar hakkında daha önce rastlamadığınız bilgileri elde edinecek çok güzel tecrübeler kazanacaksınız. Sitemizde top 8 bölümün en çok oynanan ve en çok sevilen çiftlik oyunlarını yayınlayarak bu oyunları sizlere tavsiye ediyoruz. Aynı şekilde editörümüzün seçtiği oyunları da tercih etmekten pişmanlık duymayacaksınız. Sitemizden memnun kalmanız halinde sitemizi ana sayfanız yapabilir veya sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz. Yukarıdaki linklerden bu işlemleri tek bir tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için www.ciftlikoyunlari.com linkine tıklamanız sizler için yeterli olacaktır.
dj_ibo_g_h, proud to be a member of Teknolojik since Dec 2011.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping