Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG Çift Ekranlı Televizyonunu Tanıttı
#1
lg-cift-ekranli-televizyonunu-tanitti-705x290.jpg
Televizyonlar ilk çıkış tarihlerinden beri asla yeri doldurulamayan ve olmazsa olmaz sayılabilecek sayılı elektronik cihazlardan birisi. Üretim tarihlerinden başlayarak bu günlere kadar inanılmaz bir gelişme hızı sergileyen Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. sektörü, şu an gözlüksüz 3D yayın izlememize kadar ilerlemiş bulunmakta.

Her sene üreticiler, IFA'da yeni elektronik cihazlarını sergiliyorlar ve katılımcıların dikkatlerini çekmeye çalışıyorlar. Bu cihazlar içerisinde televizyonlar, en çok dikkat çeken ürünlerin arasında ve markalar bu cihazlarla isimlerinin iyi anılması konusunda oldukça çok çalışıyolar.

twsded3.jpg

LG, bu sene IFA'da bakılmadan geçilmeyecek bir televizyon tanıttı. Bu televizyon çift ekrana sahip ve bu özelliğiyle türünün ilk ve tek örneği. Ayrıca televizyon, OLED ekrana sahip olmasının yanı sıra oldukça ince. Televizyon hakkında açıklamalarda bulunan LG yetkilileri, bu ekran tasarımının şu an sadece bir prototip olduğunu fakat ilerleyen senelerde ekranın piyasaya sürülebileceğini belirtti. Çift ekrana sahip bir televizyon, kulaklık gibi bir aksesuar kullanıldığı zaman gerçekten çok yararlı olabilirdi.

18s42pde22lmbjpg.jpg

LG çift ekranlı televizyonun dışında "Wallpaper" adlı bir OLED ekran daha sergiledi. Wallpaper, yüklenen fotoğrafları isminden de anlaşılabileceği gibi sadece gösteriyor. Wallpaper bu senenin başında tanıtıldığı için pek yeni sayılmaz fakat çift ekran teknojisinin çıkış merkezi olarak gözüküyor ve bu teknolojiyi kıvrılabilir ekranla birleştirerek Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın., cihazda oldukça şık bir imaj yakalamış.

Kaynak: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping