Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jessica Jones 2. Sezonu'nun Geleceği Kesinleşti!
#1
jessica-jones-un-2-sezonu-nun-13-bolum-o...05x290.jpg
Ülkemizde de şahsen "tam zamanında" açıldığını düşündüğüm NetflixMarvel'ın asıl popülariteden bir tık geride olan oldukça iyi karakterlerini, daha doğrusu The Defenders takımına ait Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron First gibi diziler ile önce ayrı ayrı cross-over yaparak, sonrasında ise The Defenders dizisiyle birleştirecek harika bir projeye imza atmış, şimdiye kadar ilk Daredevil, ardından da Jessica Jones ile gönlümüzde taht kurmuştu.

18 Mart'ta gelecek Daredevil'in ikinci sezonunu beklerken Türkiye'ye de açılan Netflix'in Jessica Jones adına ikinci sezonu konusunda bir belirsizlik hakimdi. İkinci sezon yerine manitası Luke Cage'in dizisiyle devam ettirilecek ya da Iron First'e döneceği söylentileri dolaşan Jessica Jones'un ikinci sezonunun gelerek devam edeceği de TCA'de duyurulmuş oldu. 

defenders.jpg

Bu yıl böylece Daredevil'in ve Jessica Jones'un ikinci sezonları ve Luke Cage ile Iron First'in de yeni dizileri ile dolu dolu bir Marvel dizi şöleni yaşatacak olan Netflix'in şu anda tarih bazında Daredevil'den başka net bir tarihi yok. Daha sonra The Defenders ile tüm bu elemanları toplayacak olan yeni dizi de artık bu parça parça göreceğimiz dizilerin birleşimiyle top noktasına ulaşacak. Merakla ve heyecanla bekliyoruz.
webtekno.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping