Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilo Vermek İçin Diyetlerden Vazgeçmeyin
#1
Kilo vermek için yaptığınız diyetlerden vazgeçmeyin. Başaramazsanız bile, unutmayın ki, her zaman yeniden deneyebilirsiniz. Eğer başarılı olarak zayıflamak istiyorsanız lida bitkisel zayıflama hapı‘ ndan destek alın. Sağlıklı bir beslenme uygulamanız, beden hareketleri yapmanız, uygun vitamin ve mineraller‘ i almanız, evinizde ve işinizde stres yaratacak durumları azaltmanız yararlı olabilir. Bu egzersizler ve lida ile kısa zamanda zayıflayacaksınız.

Sigara içmeye devam ederken birkaç hafta boyunca bu dediklerimizi yapın; sonra, hazır olduğunuzu hissedince, bir kez daha sigarayı azaltmayı deneyin. Bazı kimseler sigarayı birden bırakmayı daha kolay bulabilirler. Bazıları ise bir ay ya da daha uzun bir süre boyunca her gün bir sigara azaltarak bu kötü alışkanlıktan kurtulurlar. Bırakılan sigara ile biraz kilo artışı gözlenebilir. Bu duruma engel olmak için lida kullanabilirsiniz.

Sigarayı bırakamayan ya da bırakmak istemeyen, ama sigaradan kaynaklanan ciddi bir rahatsızlığı bulunanlar içinse, sigarayı birden bırakmaktansa azaltmak daha uygun olabilir. İyi bir beslenme uygular, sigarayı da günde beşe indirebilirseniz, sigaranın zararlarını önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Batı’ da pek çok insan her gün Valyum, Mogadon, Libriyum ve Ativan gibi yatıştırıcı ilaçlar kullanmaktadır. Bu tip ilaçları lida kapsül ile beraber kullanmadan önce doktorunuza danışın. Bugün artık iyice anlaşılmıştır ki bu ilaçlar hem ruhsal, hem de bedensel bağımlılık yaratmaktadır. İlaç bağımlısı kimseler ilaç olmadan yaşayamaz hale gelirler ve ilaçtan yoksun kalınca gerek ruhsal, gerekse bedensel hastalık belirtileri gösterirler.
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping