Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurduğu Siteyle 12 Milyon Dolar Kazandı
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
İnternette ünlü olmak, insanlara yön vermek, onların sizi takip etmesini sağlamak gerçekten kolay işler değil. Fakat bazı önemli tüyolar, bu anlamda sizi bir adım ileriye taşıyabilir. 2009 yılında kurduğu blog sayesinde şu an dünyanın en tanınmış moda tasarımcıları arasında bulunan ve ayrıca modellik de yapan Chiarra Ferragni, bu yolda ilerlemek isteyenler için 7 altın tavsiyede bulundu.
  •   Fenomen olmak çin ilk olarak nereden başlamak gerekiyor?

• kurdugu-bir-siteyle-12-milyon-dolar-kaza...1a5385.jpgÖncelikle tarzınız farklı, sıcak ve ulaşılabilir olsun. Ayrıca tarzınızı hiçbir şekilde bozmayın, asla taviz vermeyin. Sizlere birçok marka iş birliği için proje getirecek fakat sırf para kazanmak uğruna beğenmediğiniz ürünlerin reklamını yapmayın. 

•   Öncelikleriniz için bir sıra oluşturun ve bunu takip edin
      kurdugu-bir-siteyle-12-milyon-dolar-kaza...6f70cc.jpgSosyal medyada ‘o an’ her zaman önemlidir. Dolayısıyla moda haftalarına katılmak, farklı projelerde ve çekimlerde yer almak önemli. Şu an Bocconi Üniversitesi’nde hukuk eğitimi alıyorum fakat bu benim yapmak istediğim meslek değil. O yüzden bölümümü bitirebilir miyim, emin değilim.

•   Yatırım yapmanız gereken ürünlerin olduğunu unutmayın
      kurdugu-bir-siteyle-12-milyon-dolar-kaza...b963b.jpegMesela havalı bir güneş gözlüğünüz olmalı. Ben son zamanlarda Celine’in modellerini beğeniyorum. Bunun yanında iyi kesimlere sahip bir jean pantolon ya da havalı bir çanta da durumu her zaman kurtarır. Kaliteli deri ceketiniz de her zaman yanınızda olsun.

•   Bu ilkbaharda almanız gereken şeyler
      kurdugu-bir-siteyle-12-milyon-dolar-kaza...4b8dd6.jpgHerkesin kendisine göre bir stili var. Ben ise bohem havayı severim. Bu trend, bu sezon oldukça revaçta. Açıkçası işime de geliyor, zaten Los Angeles’ta yaşıyorum ve insanların tarzları tıpkı benim gibi oldukça rahat. Eğer böyle bir ortamdaysanız bilekte biten iyi kombinasyona sahip botlar, jean pantolonlar ve el örgüsü bluzlar işinizi görecektir.
      rneğin bol yırtmaçlı ya da mini bir etek giyiyorsanız bunu daha sadece ve açık olmayan bir bluzla kullanın. 
    •   Bit pazarlarını hafife almayın
      kurdugu-bir-siteyle-12-milyon-dolar-kaza...f82876.jpgFarklı tarzda parçaları birlikte kullanmaktan korkmayın, bol bol bit pazarlarını gezin. Bir tasarımcıyı taklit edip sırf onun söylemleri doğrultusunda hareket etmeyin. Kendinizi zorlayın ve farklı stillerde parçaları da giyin.

•   Bence nazar boncuğu çok havalı bir aksesuar
      kurdugu-bir-siteyle-12-milyon-dolar-kaza...a025b1.jpgTürkiye’de 4 yıl önce gelmiştim ve Kapalıçarşı’ya uğrayıp kendime nazar boncuklu bir bileklik almıştım. Onu yanımdan asla ayırmam, çok da severim. Türkiye’deki aksesuarlar oldukça güzel fakat tasarımcıları hakkında pek bir şey duymadım. (bu pek tavsiye tanımına uymasa da bizim buradan çıkarmamız gereken şey, yerel aksesuarların kullanımının önemli olduğu)

• webtekno.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping