Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook ve Messenger Masaüstü Uygulamaları Windows 10'da!
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
facebook-ve-messenger-masaustu-uygulamal...05x290.png
Kullanıcı sayısında, sahibi olduğu Messenger veLinkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. uygulamaları ile birlikte ciddi bir rakama ulaşan Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın., her geçen gün gerek kendi sisteminde, gerekse uygulamalarında önemli yenilikler yapmakta.

Şimdi ise Facebook, daha önemli bir adım atarak Messenger uygulaması ile birlikte Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. 10 PC ve tabletlere Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.. Daha önceden beta versiyonu olarak sunulan iki uygulama, artık tam sürüm şeklinde indirilmeye hazır.

Özellikle Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. ile birlikte kullanım olarak yavaş yavaş mobil işletim sistemlerini andırır bir görüntü çizen ve son sürümü Windows 10 ile bu konuda zirveye çıkan Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın., akıllı telefonlarda en fazla kullanılan uygulamalardan ikisini yeni işletim sisteminde desteklemeye başlayacak.

Facebook

q.jpg

e.png

Web tarayıcınız üzerinden ulaştığınızda Facebook' oranla çok daha stabil bir kullanım sunacak olan uygulama, fotoğraf/video vb paylaşımlarda ya da izlemek istediğiniz videolarda da şu anki haline göre daha hızlı olacak.

Messenger

Messenger-1024x576.jpg

Mobil cihazlarımızda kullandığımız uygulama, sahip olduğu ve sunduğu bütün özellikleri ile Windows 10 PC'de de kullanılabilecek. Mesaj geldiğinde bildirimler ile haberdar edecek uygulama, ilk olarak Windows 7'de gördüğümüz Canlı Kutucuklar (Live Tiles)

Her iki uygulama da Windows 10 için Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.'ında indirilmeye hazır.
webtekno.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping