Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Örümcek Adam Yeni Filminde Yeni Kostümle Geliyor!
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
orumcek-adam-yeni-filminde-yeni-kostumle...05x290.jpg
Marvel'ın Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.'de olan haklarını geri almasının ardından sonunda Avengers ekibine katılan ve gerek yeni oyunusu, gerekse yeniden ele alınışı ile büyük beğeni toplayanÖrümcek Adam, önümüzdeki sene Marvel Sinematik Evreni'nde geçecek ilk filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İşte bu filmle alakalı iki önemli detay, şimdiden sızdırılmış durumda; Spidey'nin ve filmin kötüsünün kostümleri.

Daha önceden usta oyuncu Michael Keaton'ın 'Spider-Man: Homecoming' filminde Vulture adlı karakteri canlandıracağını Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.. Paylaşılan bilgilere göre; tıpkı Falcon tarzı kanatlara sahip olacak olan Vulture'ın bu kanat teknolojisi, ilk Avengers filminde Loki'nin önderliğinde New York'u istila eden Chitauri'lerden alınacak.

vu.jpg

The Tinkerer adlı bir karakter, Keaton'ın canlandıracağı Vulture karakterine Chituari teknolojisini kullanarak kanatları tasarlamasında yardım edecek. Diğer kostüm, yani Spidey'nin filmde giyeceği ise çizgi roman hayranlarını epey bir heyecanlandırabilir.

Captain America: Civil War filminde Spider-Man'in kostümü Tony Stark tarafından tasarlanmıştı. Spidey'nin filminde de boy gösterecek olan Stark, yeni kostüm süprizi ile karşımıza çıkacak. Bu yeni kostüm ise Spider-Man'i tam anlamıyla köklerine döndürecek. Zira gelen bilgilere göre kol kısımarına bele doğru ağları bulunan klasik Örümcek Adam kostümü, yeni filmde karşımıza çıkacak. Bu kostüm, Örümcek Adam ilk yaratıldığı zaman Stan Lee ve Steve Ditko gibi iki efsanenin tasarladığı kostümdü.

ee.JPG

Yani Spidey, Marvel'a bir dönecek pir dönecek. Tabii bunlar şu an için söylenti/sızıntı türünde haberler. Yani kesinlik konusunda pek bir şey söyleyemeyiz ancak, sinema dünyasında -hele ki süper kahraman filmleriyle alakalı- sızıntılar pek de boş çıkmıyor.
webtekno.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping