Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avengers 4'te sürpriz bir karakter geri dönebilir!
#1
avengers-infinity-war-movie-review-1BUP_cover.jpg
Hatırlarsanız Age of Ultron'da Hawkeye'ı kurtarmak için kendisini feda eden Quicksilver, eminim birçok insanın gönlünde taht kurmuştur.  Ortaya çıkan son bilgilere göre Quicksilver, Avengers 4'te karşımıza tekrardan çıkabilir.
Avengers: Infinity War'ın sürpriz sonundan sonra gözler tabi ki Avengers 4'e çevrilmiş durumda. Bu konuda birçok teori de ortaya atılıyor. Haberimize devam etmeden önce spoiler içerdiğini belirtmek isterim. Sonra uyarmadı demeyiniz.
Avengers: Infinity War'ın sonundan sonra ortaya çıkan en önemli teorilerden biri kahramanlarımızın zamanda yapacakları yolculuk oldu. Filmin çekimlerine ait görsellerden ortaya çıkan bu teori sonucunda gelecek yapım ile ilgili oldukça önemli bir detay daha ortaya çıktı.
[img=661x0]https://i.teknolojioku.com/storage/files/images/2018/05/15/avengers-age-of-ultron-116-kKq6.png[/img]
Ortaya çıkan bilgilere göre Quicksilver'ı canlandıran Aaron Taylor Johnsondaha önce filmin setinde görülmüş.. Üstelik bu sahneler birçok insan tarafından da izlenmiş. Ek olarak Civil War filminden tanıdığımızCrossbones karakterini de canlandıran Frank Grillo'nun da Avengers 4 setinde gözüktüğü belirtiliyor. 
Gelecek filmde karşımıza nasıl çıkarlar bilmiyoruz ancak bu durum zamanda yolculuğa bağlanacak gibi duruyor. Filme dahil olurlar mı yoksa geçmişe dönük bazı ek sahneler mi görürüz bilmiyoruz ancak bizi şimdiden heyecanlandırmaya yetti kesinlikle. 
Yeni Avengers filmi, 5 Mayıs 2019'da bizlerle olacak.
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping