Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix'in Türk dizisi Hakan: Muhafız'dan ilk fragman!
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
cagatay-ulusoy-netflix-OhMi_cover.jpg
Netflix, Aralık'ta prömiyer yapmaya hazırlanan ilk orijinal Türk dizisi Hakan: Muhafız'ın fragmanını yayınladı.
Hakan: Muhafız, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenen ve bir anda tüm dünyası yerle bir olan Hakan’ı takip ediyor. Hakan, gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olan İstanbul'u kurtarmak için fantastik bir maceraya atılıyor. 
Dizide başkaraktere Çağatay Ulusoy hayat veriyor. Dizinin senaryosu, Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi adlı romandan esinle Atilla Ünsal ve Aşkım Özbek’in yazdığı hikayeye dayanırken senaryo İpek Gökdel’in imzasını taşıyor.
Netflix'in Türk dizisi Hakan: Muhafız'dan ilk fragman!

Hakan: Muhafız'ın oyuncu kadrosunda Ulusoy'a Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Can Evrenol'un üstlendiği dizinin yapımcı tarafında ise Onur Güvenatam ve Alex Sutherland var. 

Hakan: Muhafız 14 Aralık'ta Netflix platformunda gösterime giriyor. Peki ya siz yayınlanan fragmanı nasıl buldunuz? Oyunculuğu yeterli gördünüz mü? Açıkçası ben oyunculukları biraz yapay buldum. Yıllarca Türk oyunculara aşılanan dram oyunculuğu sayesinde maalesef karakterlerimiz fantastik role bürünemiyorlarmış hissi veriyor. 

teknolojioku.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif
« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform