Anasayfa İletişim  


Sağlığımız ve sağlık çalışanlarımız için #EvdeKal Türkiye

Dışarı çıkarken Maskeni Tak ve Sosyal Mesafeyi koru

Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Yeni blog mekanımız. Tıklayınız...

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Watch Dogs Legion sızdırıldı!
#1
watch-dogs-3-KmYr_cover.jpg.webp
Amazon U.K., henüz resmi olarak duyurulmamış yeni Watch Dogs oyunu Watch Dogs Legion'ı PlayStation 4 için listeledi. Gelelim oyunun sızan tanıtım yazısına. Ortaya çıkan yazıya göre; Watch Dogs Legion, Londra'nın yakın gelecekteki distopik bir versiyonunda geçmektedir.
Watch Dogs Legion sızdırıldı!
Toplumun, politikanın ve teknolojinin Londra'nın servetini değiştirdiği Brexit sonrası bir dünyadır. Londra dünyanın en ikonik şehirlerinden biridir ve yüzyıllardır tüm Batı Kültürü üzerinde büyük bir etkisi olmuştur.
Şehrin dünyadaki en yüksek gözetim seviyelerinden birine sahip olması onu mükemmel oyun alanı yapar ve Watch Dogs için tamamen anlamlı kılar.  
Herhangi birisi olarak oynayın. Açık dünyada tanıştığınız her bir birey oynanış sistemleri tarafından oluşturulan ve yönlendirilen full set animasyon, seslendirme, karakter özellikleri ve görseller içerir. 
Kotaku'dan Jason Schreier Ubisoft'ta bağlı birkaç kaynaktan duyduğu bilgiler sonucu Watch Dogs Legion'ın gerçek olduğunu doğruladı. Oyun hakkında daha fazla bilgiyi 10 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00'da düzenlenecek Ubisoft E3 basın konferansında bekleyebilirsiniz.
teknolojioku.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla }}}}}}


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -