Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aslı Bekiroğlu - Furkan Palalı: Benim Tatlı Yalanım sadece romantik komedi değildir
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
dec1f926-130b-4f4b-92b5-3d390c4e4e0e.jpg
Başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı Star’ın yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım, izleyenler tarafından çokça beğenildi. O3 Medya imzalı dizinin yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlenirken, senaryo ise Deniz Dargı ile Murat Taşkent'e emanet.

Her şey karısı tarafından terk edilen Nejat’ın,(Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra(Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. Annesinin ağzından yazdığı mektuplarla iyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

13 Haziran'da ilk bölümü yayınlanan dizinin başrol oyuncuları Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu ile konuştuk.

Benim Tatlı Yalanım, yeni bölümleriyle her Perşembe Star’da ekrana geliyor.

7e636937-0790-499f-ad65-0b96b69d6d0f.jpg

•  Proje size geldiğinde evet demenizde en çok ne etkili oldu?
Senaryoyu okudum ve resmen içim ısındı. Üstelik Suna’nın daha önce deneyimlemediğim bir karakter olması beni çok heyecanlandırdı. Hikayenin içinde kendimi görebildim. Ve bende yarattığı bu samimi etkiyi ekrana yansıtabileceğimi düşündüm.

•  Benim Tatlı Yalanım’ı yeni yayına giren diğer projelerden en çok ayıran yan ne oldu sizce?
Bence, gerçekçi ve doğal olması Benim Tatlı Yalanım’ı diğer işlerden ayıran özellikleri.  Bir yandan da aslında bu hikayenin yalnızca bir romantik komedi olmaması farklı bir etken. Bu projenin seyirciye saf duygular yaşattığını düşünüyorum.

•  Dizi yayınlandı olumlu eleştiriler beğeniler aldı, sizlere gelen ilk tepkiler nasıl?
İlk tepkiler çok olumluydu. Yapıcı ve insanı mutlu eden yorumlar aldım. Hep böyle devam etsin isterim. Takdir görmek eşsiz bir duygu. Seyircimize çok teşekkür ederim.

•  Nejat’a çok kızdılar mı?
Nejat’a nasıl kızsınlar? Nejat'ın da suçu yok ki aslında baktığınızda. O da yetmezmiş gibi bir de Suna eklendi yalana. Kendimizi bir anda bizim de hiç hazır olmadığımız bir yalanın içinde bulmuş olduk.

•  Siz Suna’nın yerinde olsanız ne yapardınız? Annelik teklifini kabul eder miydiniz?
İşin ucunda benim için de “en değerli” olan bir şeyi kurtarmak varsa muhtemelen ben de bu teklifi kabul ederdim. Çok tehlikeli bir yalan olmasına rağmen “en değerli”yi kurtarmak adına en başta olumsuz riskleri hesap edemezdim ve duygusal bir karar vererek ben de bu yalana dahil olurdum herhalde. Bilemiyorum.

•  Çocuk oyuncularla çalışmak zordur derler? Sizin aranız nasıl Lavinya ile?
Ben Lavinya ile çalışmaktan çok mutluyum. Lavinya, güzel yetiştirilmiş, yaşından çok daha olgun, iyi bir kız. Birbirimizi çok seviyoruz. Gerçekten anne-kız gibi olduğumuzu hissediyorum bazen.

98993566-bd83-4941-a86c-712f8ba3d540.jpg

•  Partneriniz Furkan Palalı ile aranız nasıl? Ekranda çok yakıştırıldınız bu uyumu neye bağlıyorsunuz?
Enerjilerimiz tuttu diyebilirim. Çok eğleniyoruz. Güzel bir uyum yakaladık. Sete ilk çıktığımız günden beri sanki yıllardır tanışıyor gibiyiz. Furkan’la karşılıklı oynadığımız için çok mutluyum. İyi ki partnerim olmuş.

•  Sizlerin Tatlı Yalanları var mı?
Şu an örneğini verebileceğim tatlı bir yalanım yok ama arada sırada oluyor tabii.

• Rolleriniz için bir hazırlık süreci yaşadınız mı?
Rolüm için çok uzun bir hazırlanma sürecim olmadı ama kısa sürede sıkı çalıştım diyebilirim. Malum başka bir projedeydim ve biter bitmez yeni bir projeye başlamış oldum. Suna, daha önce canlandırdığım karakterlerden çok farklı. O yüzden hali hazırda cebimdekilerden kullanamazdım. Oyuncu koçum ile kısa sürede sıkı bir çalışmamız oldu. Bölümler ilerledikçe Suna’yı daha iyi anlayacaksınız.

•  Furkan’ın en tatlı yanları neler?
Furkan çok yardımsever ve güler yüzlü. Her şeyden önce iyi bir insan.

•  Sizin için aile ne ifade ediyor?
Aile benim için her şeydir.

•  Sevdikleriniz için neleri göze alırsınız?
Sevdiklerim için her şeyi göze alabilecek bir yapıya sahibim.

•  Bundan sonraki hedefler neler?
Hedef diyemem ama kendimin en iyi versiyonunu yaratmak için elimden geleni yapıyorum. Şu sıralar hayatımdan çok memnunum. Her şey spontane gelişiyor ve iyi de oluyor.

•  İzleyicilere bu akşam için buradan iletmek istediğiniz mesaj var mı?
Mutlaka izleyin. Suna’nın sınavı, Nejat’ın gergin gözetmen öğretmenliği ve Kayra’nın masumiyetini göreceksiniz.

ranini.tv
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping