Anasayfa İletişim  


Sağlığımız ve sağlık çalışanlarımız için #EvdeKal Türkiye

Dışarı çıkarken Maskeni Tak ve Sosyal Mesafeyi koru

Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Yeni blog mekanımız. Tıklayınız...

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WhatsApp Instagram ve Facebook çöktü!
#1
socialmedias-R6Q3_cover.jpg.webp
Facebook'un sahibi olduğu WhatsApp'ta fotoğraf paylaşım sorunu yaşanıyor. Uygulama üzerinden mesaj gönderilebilirken fotoğraf göndermek istediğinizde sorun yaşanıyor.
WhatsApp çöktü! Fotoğraflar gitmiyor!
Konuyla ilgili olarak resmi bir açıklama yapılmasa da benzer sunucuları kullanan Facebook ve Instagram'da bu çökmelerden nasibini aldı. 
WhatsApp'ta fotoğraf göndermek istediğinizde gidiyor gibi görünse de tekrar tıkladığınızda bilgisayar uygulamasında 'fotoğraf mevcut değil,. Bu fotoğraf görüntülenemiyor çünkü artık telefonunuzda değil' mesajı ile karşılaşıyorsunuz.
whatsapp-sorun-360V.jpg
Metin mesajları çalışıyor gibi gözükse de, çeşitli kullanıcı şikayetlerine göre fotoğraflar, videolar ve sesli mesajlar gönderilemiyor. Fotoğrafı indirmek yerine yerine, kullanıcılar sadece "indirme başarısız" mesajını görüyor ve içerik gelmiyor.
Aynı hata mesajı, kullanıcıların fotoğrafın tekrar gönderilmesini istemelerini tavsiye ediyor. Ancak bunu yapmak işe yaramıyor ve görüntüler WhatsApp üzerinden gitmiyor.
Güncelleme: WhatsApp sorunu kısa bir süre önce çözüldü. Henüz Facebook ve Instagram ile ilgili bir gelişme mevcut değil. 
teknolojioku.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla }}}}}}


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -