Anasayfa   İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung’dan popüler modeline bir güncelleme daha!
#1
note10-lite-3LCZ_cover.jpg.webp
Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, yazılım ve güncelleme noktasında belki bir numara değil, ancak yine de şirketin kullanıcılarını üzmediğini ifade edebiliriz. Özellikle tepe modellerden birini satın alan bir kullanıcı için uzun süre yazılım desteği şirket tarafından veriliyor. Önemli güncellemeler bir bir dağıtılırken, satın aldığınız cihaz geçen yılların üst seviye telefonlarından biri olsa bile söz konusu güncellemeleri ilk alanlardan biri oluyorsunuz.
Samsung’dan popüler modeline bir güncelleme daha!
Samsung, kuşkusuz akıllı telefon pazarının en önde gelen markalarından biri ve pastadaki payını arttırmak için büyük bir çaba sarf ediyor. Şirketin bu çabasını yalnızca birçok yelpazeden akıllı telefonlar üretmesine bağlamak sanırım doğru olmayacaktır. Daha fazla güncelleme desteği ile kullanıcısını mutlu etmek isteyen şirket yetkilileri, ardı ardına bombaları patlatmaya devam ediyor. Android 10’u orta seviye modellerine teker teker veren Samsung, şimdi de arayüz noktasında önemli bir desteği hayata geçiriyor.
galaxy-note-10-lite-YmmN.jpg
Geçtiğimiz hafta Galaxy S10 Lite kullanıcıları için One UI 2.1 güncellemesini dağıtmaya başlayan şirket, Galaxy Note 10 Lite için de aynı güncellemeyi servis etmeye başladı. Hatırlayacak olursak bu iki telefon benzer zamanlarda duyurulmuştu ve  One UI 2.1’i aynı dönemde almaları hiç de şaşırtıcı değil. Galaxy Note 10 Lite için yayınlanan güncelleme sayesinde ayrıca bazı güvenlik açıkları da kapatılmış oluyor. Söz konusu güncelleme henüz İspanya ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde servis edilirken, her zamanki gibi yavaş yavaş diğer coğrafyalara da dağıtılması planlanıyor.


teknolojioku.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -