Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orta segmentteki popüler Samsung modeli Android 10 güncellemesi aldı
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Üyelik Tarihi: Sep 2011
Rep Puanı: 6,050
Cinsiyet: Erkek
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Nerden: Dünyadan
Takim: galatasaray
#1
samsung-galaxy-m30s-01-mvdY_cover.jpg.webp
Akıllı telefon pazarının lider ismi Samsung, son dönemde orta segmentteki model yelpazesini hatırı sayılır bir şekilde genişletti. Güney Koreli teknoloji devinin bu hamlesinin temel nedeni ise hepimizin bildiği üzere Çinli üreticiler.
Samsung, model yelpazesini genişletirken fiyat skalasını da düşürmeyi unutmadı. Şu aralar hemen her fiyata yeni bir Samsung modeli bulmak mümkün. Elbette önemli olan tek şey uygun fiyata telefon satmak değil. Satış sonrası yazılım desteği de kullanıcılar için önemli bir kriter. Peki Samsung bunu ne derece sağlayabiliyor?
android-p-v9lb.png
Orta segmentteki popüler Samsung modeli Android 10 güncellemesi aldı
Dürüst olmamız gerekirse Güney Koreli şirket güncellemeler konusunda pek de atik değil. Elbette bunda geniş model yelpazesine sahip olması önemli bir etken. Yani onlarca modeli eş zamanlı olarak yeni Android sürümüne yükseltmek pek de mümkün olmuyor. Bu da Samsung'un hanesine eksi olarak geri dönüyor.
Yine de orta segment modellerini elinden geldiğince Android 10'a güncellemeye çalışan Güney Koreli şirket geçtiğimiz gün bir modelini daha güncelledi. 
Samsung geçtiğimiz gün Galaxy A30s modeli için Android 10 güncellemesi yayınladı. Yaklaşık olarak 1.5GB büyüklüğündeki güncelleme ilk olarak belli ülkelerde kullanıma sunuldu. Nitekim bu ülkeler arasında Türkiye yer almıyor. Muhtemelen önümüzdeki 1 hafta içerisinde ülkemizdeki Galaxy A30s kullanıcıları da bu güncellemeyi alacaklardır.
Yine de telefonunuza güncelleme gelip gelmediğini ayarlar kısmındaki yazılım güncelleme sekmesinden kontrol edebilirsiniz.


teknolojioku.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping