Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia 7.3 render görüntüleri ortaya çıktı
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
nokia-7-KJt3_cover.png.webp
HMD Global çatısı altında üretim yapmaya devam eden Nokia, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde giriş-orta seviyeye hitap eden yeni telefonlarını tanıtmıştı. Pazarda yeniden söz sahibi olmak isteyen şirketin yeni hedefi ise orta segmentte olan Nokia 7.3 modelini yakın zamanda tanıtmak. Ancak bu tanıtımdan önce telefona ait olan render görüntüleri ortaya çıktı. İşte cihazın görselleri ve özellikleri.
Nokia 7.3 render görüntüleri ortaya çıktı
Ortaya çıkan görsellere baktığımızda Nokia 7.3 tasarımı hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Render görüntülerine göre telefonun sırtındaki kameralar, daire biçiminde konumlandırılmış durumda. Bu kameraların altında ise fiziksel bir parmak izi tarayıcısının olduğu görülüyor. Ön kısımdaki delik ise bizlere selfie kamerasını gösteriyor.
nokia-7-G4VC.jpg
Ayrıca 3.5 mm jak girişi ile birlikte geleneksel bir tasarım dilinin benimsendiği de ortaya çıkmış oluyor. Bunun yanında modelin yalnızca görselleri değil, bir video görüntüsünün de mevcut olduğunu belirtmiş olalım. Bu videoyu da aşağıdan izleyebilir ve tasarım hakkında daha net bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Şimdi de isterseniz biraz donanımsal yapıdan bahsedelim. Gücünü Qualcomm üretimi olan Snapdragon 690 yonga setinden alacak olan Nokia 7.3, 4.000 mAh batarya ve 18W hızlı şarj desteğine sahip olacak. 48MP'lik ana kamera ile gelecek olan telefon ön kısmında ise 24MP'lik bir selfie kamerasını bulunduracak. 6.5 inçlik Full HD+ ekranla gelecek olan Nokia 7.3 için henüz herhangi bir tanıtım günü belirlenmiş değil.

nokia-7-4J7I.jpg

kaynak: teknolojioku.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif
« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform