Anasayfa İletişim  


Sağlığımız ve sağlık çalışanlarımız için #EvdeKal Türkiye

Dışarı çıkarken Maskeni Tak ve Sosyal Mesafeyi koru

Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Yeni blog mekanımız. Tıklayınız...

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte karşınızda Android tabanlı Nokia televizyonlar!
#1
nokia-akilli-tv-YVL2_cover.jpg.webp
HMD Global çatısı altında çalışmalarını yürüten Nokia, teknoloji dünyasının en eski markalarından birisi olarak biliniyor. Telefon dünyasındaki tecrübesini yeni nesil modelleri ile birleştiren şirket, bundan sonraki süreçte eski günlerine geri dönmenin planlarını yapıyor. Ancak anladığımız kadarıyla Nokia'nın tek planı akıllı telefonları ile başarılar kazanmak değil. Ortaya çıkan bilgilere göre şirket akıllı televizyon alanında da çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İşte karşınızda Nokia akıllı televizyon modelleri ve fiyatları!
İşte karşınızda Android tabanlı Nokia televizyonlar!
Ortaya çıkan verilere göre HMD Global altında üretim yapmaya devam eden Nokia, 32 inç ve 50 inç olmak üzere iki akıllı televizyon modeli üzerinde çalışmalarını yürütüyor. Paylaşılan bilgiler ise bizlere bu televizyonların Android 9.0 tabanlı olacağını ifade ediyor. 32 inçlik modele baktığımızda Full HD teknolojisinin kullanılacağını görmüş oluyoruz. Yine ortaya çıkan son detaylar, bu televizyonun fiyatının 300 dolar olacağını açığa çıkartıyor.
nokia-akilli-televizyon-Lwpp.jpg
Gelelim 50 inçlik ekran büyüklüğe sahip olan modeli. İddialara bakılırsa Nokia bu televizyonunda JBL marka hoparlörler kullanacak. Akıllı karartma, Dolby Audio ve DTS TruSurround özellikleri ile donatılacak olan bu cihazın fiyatı ise eğer herhangi bir değişiklik yapılmazsa 504 dolar olacak. Ayrıca Amazon Prime, Netflix ve Disney Plus Hotstar gibi uygulamaların da cihazda kurulu olarak gelecek. Söz konusu televizyonlar, 6 Ekim 2020 tarihinde tanıtılacak.


teknolojioku.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla }}}}}}


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -