Anasayfa İletişim  


Sağlığımız ve sağlık çalışanlarımız için #EvdeKal Türkiye

Dışarı çıkarken Maskeni Tak ve Sosyal Mesafeyi koru

Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Yeni blog mekanımız. Tıklayınız...

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu akıllı saatte yok yok hem de ucuz! Huawei Watch Fit inceleme
#1
huawei-watch-fit-iES8_cover.jpg.webp
Giyilebilir teknoloji sektörünün öncü isimlerinden biri olan Huawei ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Çinli üretici geçtiğimiz günler iki yeni Watch modelini daha ülkemizde satışa sundu. Bu modellerden biri GT serisinin daha yetenekli üyesi GT2 Pro olurken, diğeri ise sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken Watch Fit oldu.
Huawei Watch Fit, daha önce görmeye alışık olmadığımız bir tasarım çizgisine sahip. Tamam belki kare ve dikdörtgen hatlara sahip pek çok akıllı telefon gördük. Fakat bu tarz ölçülerde bir saatle ilk defa karşılaşıyoruz.
Açık konuşmak gerekirse Huawei Watch Fit, akıllı bileklikle, akıllı saat arasında bir tasarım çizgisine sahip. 
Huawei Watch Fit gerçekten de 1000 TL altına alınabilecek en iyi saatlerden biri diyebiliriz. Tek handikapı ise uygulama yüklenemiyor oluşu. Eğer ben akıllı saate uygulama yüklemekle ilgilenmiyorum diyorsanız mutlaka alacağını ürünler arasında Watch Fit'i de değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bu arada dip not olarak tekrardan belirtelim. Huawei Watch Fit'i kullanabilmek için illa Huawei ya da Honor marka telefon kullanma zorunluluğunuz bulunmuyor. Huawei Watch Fit markanın diğer akıllı saatlerinde olduğu gibi müzik çalma özelliği ile geliyor. Ancak bu özellik sadece telefondaki müzikleri kumanda etme şeklinde oluyor. Saate kulaklık bağlayıp dahili depolama alanına müzik atıp bunları dinleyemiyorsunuz. 
teknolojioku.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla }}}}}}


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -