Anasayfa İletişim  


Sağlığımız ve sağlık çalışanlarımız için #EvdeKal Türkiye

Dışarı çıkarken Maskeni Tak ve Sosyal Mesafeyi koru

Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Yeni blog mekanımız. Tıklayınız...

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honor modellerine Google desteği geri geliyor!
#1
honor-pazar-payi-genisliyor-2-3xrj_cover.jpg.webp
Bildiğiniz üzeri ABD'nin Huawei'ye karşı yaptığı ticari yaptırımlar vardı. Bu yaptırımların ardından, şirketin satışlarında büyük oranda düşüş bekleniyordu. 
Honor modellerine google desteği geri gelebilir!
ITHome sitesinden bir analist, Huawei'nin Honor markasını satma ihtimalinin çok yüksek olduğunu belirtti. Bunun sebebi olarak ise ABD tarafından gelen yasakların etken olduğunu söyledi. Honor'un artık Huawei'ye bağlı olmaması, markanın üzerindeki yasakları kaldırıp, özgür olmasını sağlayabilir. Hatta amiral gemilerini üretmesine imkan tanıyabilir. 
Ming Chi Kuo da bu konuda Honor'ın satılacağını düşünen isimlerden. Kuo'nun eline geçen son raporlara göre Huawei, Honor markasını satmak için girişimlere şimdiden başlamış.
Honor'ın satışının nedeni ise maddi sorunlar değil. Maksat Honor'ın muazzam yükselişini devam ettirmesi. Şu aralar Huawei'nin bu tezi reddediyor olması da sürpriz değil. Çünkü böyle bir satışın kabul edilmesi Huawei hisselerinin büyük oranda düşmesi anlamına gelecektir.
5ca5b94e67b0a93e68dad96a-5DwO.jpg
Honor'un satılması, Huawei'ye ürün satması yasaklanan tedarikçilerden, yonga setleri ve diğer donanımları Honor'un satın almasına olanak sağlayabilir. Böyle bir hareketin hem Honor hem de bileşen tedarikçileri için iyi olacağı düşünülüyor. Ayrıca Çin'deki elektronik endüstrisi için de olumlu etkilerinin olması bekleniyor. 
Huawei her ne kadar bu haberlerin doğruluğunu kabul etmese de önümüzdeki günlerde böyle bir karar vermesi kaçınılmaz gibi duruyor. Hem satışlarındaki düşüşler hem de kendi işletim sistemlerini tasarlamakta çıkan sorunlar. Markayı bu kısıtlamaları kaldırmak için çözüm arayışlarına itiyor.


teknolojioku.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla }}}}}}


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -