Anasayfa İletişim  


Sağlığımız ve sağlık çalışanlarımız için #EvdeKal Türkiye

Dışarı çıkarken Maskeni Tak ve Sosyal Mesafeyi koru

Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Yeni blog mekanımız. Tıklayınız...

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PlayStation 5'in kullanıcı arayüzü tanıtıldı!
#1
elxyjpi-a-62LS_cover.jpg.webp
Sony, PlayStation 5'in kullanıcı arayüzünü ilk kez YouTube üzerinden bir video gösterdi. Gösterilen arayüzle ilgili açıklamalarda bulunan yetkililer, bu arayüzle oyunculara daha ilgi çekici ve daha kişisel bir deneyim sunulacağını söylüyorlar.
PlayStation 5'in kullanıcı arayüzü tanıtıldı!
Çıkış tarihine sayılı günler kalan PS5'in arayüzü hakkında bir video yayınlandı. Bu videoya göre yeni arayüz, oldukça dikkat çekici özellikleri bünyesinde barındırıyor gibi görünüyor. Yeni arayüz, diğer her şeyden önce bir Kontrol Merkezi ile geliyor. Bu merkez, PlayStation 5'te ihtiyaç duyulacak hemen her şeye anında erişim sağlanmasını hedefliyor. Kullanıcılar, PlayStation 5'in kumandası DualSense'in üzerinde olan PlayStation logolu tuşa basarak, Kontrol Merkezi'ne ulaşabilecekler.Yapılan açıklamalara göre PS5'in arayüzü, yepyeni bir bölüme de sahip olacak. Etkinlikler olarak isimlendirilen bu bölüm sayesinde yeni oyun fırsatlarına ulaşılabilecek, kaçırılan şeyler yeniden görüntülenebilecek. 
Yeni arayüz oyunlar arasında geçiş yapmanın, çevrimiçi oyunlara girmenin ve diğer her şeyin PlayStation 5'te çok hızlı olma imkanını sunuyor. Etkinlikler bölümü için oluşturulan kartlara da doğrudan kontrol merkezi üzerinden erişebilecek olan kullanıcılar, arayüze eklenen yeni özelliği de kullanarak bazı kartlara doğrudan ulaşabilecekler. Yani en azından bazı etkinlik kartları için oyundan çıkmaya gerek kalmayacak. 
19 Kasım tarihinde Avrupa’da satışa sunulacağı ifade edilen konsolun standart versiyonunun fiyatı 499 Dolar, Digital versiyonununsa fiyatı 399 dolar olarak açıklanmıştı.


teknolojioku.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla }}}}}}


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -