Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitch, Kumar Yayınlarını Yasaklayacağını Açıkladı! (Ama Biraz Yasaklayacak...)
#1
twitch-kumar-yayinlari-yasakladi-1663742298.jpg

Popüler yayın platformu Twitch, tartışmaların ardından bugün yaptığı açıklamada kumar yayınlarını yasaklayacağını duyurdu. Fakat bu yasak, sadece bazı kumar türlerine uygulanacak.
En popüler canlı yayın platformu olan Twitch, oyun odaklı köklerinden büyük hızla uzaklaşmaya devam ederken geçtiğimiz gün, aslında uzun süredir devam eden bir tartışmayla tekrar gündeme gelmişti. Dünyaca ünlü yayıncılar, bir başka yayıncı tarafından 'ihtiyaç sahibi' yalanıyla dolandırıldığını açıklamış, yayıncıların bu kişiye verdiği paralar ise kumara gitmişti.

Bunun üzerine aralarında daha önce sesini çıkarmayan yayıncıların da olduğu pek çok yayıncı, Twitch’e karşı bir çağrıda bulundu: Kumarı durdurun! O çağrıya Twitch cephesinden bir cevap gelmemesi beklenirken bugün bir sürpriz yaşandı. Twitch, sosyal medyadan paylaştığı duyurusunda kumarı yasakladığını açıkladı. Tabii bu yasaklama kısmi bir yasaklamaydı...

Twitch tarafından paylaşılan açıklama:

FdIZYWkWQAsWhIH?format=jpg&name=small

Twitch'te kumar içeriği, toplulukta büyük bir tartışma konusu ve aktif olarak gözden geçirdiğimiz bir konu. Bugün sizi planlarımız hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Slot, rulet veya zar oyunları içeren tüm sitelere bağlantı veya yönlendirme kodlarının paylaşılmasını yasaklarken, bazı kişilerin bu kuralları aştığını ve topluluğumuzu potansiyel zarara maruz bıraktığını gördük.

ABD'de veya yeterli tüketici koruması sağlayan diğer yargı bölgelerinde lisanslı olmayan slot, rulet veya zar oyunları içeren kumar sitelerinin akışını yasaklamak için 18 Ekim tarihinde bir politika güncellemesi yapacağız. Bu siteler Stake, Rollbit, Duelbits ve Roobet'i içerecek. Ancak, ilerledikçe başkalarını da tanımlayabiliriz.

Spor bahisleri, fantezi sporları ve pokere odaklanan web sitelerine izin vermeye devam edeceğiz.

18 Ekim'de yürürlüğe girmeden önce herkesin yeni kurallarımız konusunda net olduğundan emin olmak için, tam politika dili de dahil olmak üzere Kumar politikamızdaki güncellemelerle ilgili ayrıntıları yakında paylaşacağız.”

kaynak: webtekno.com
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya


b-491535-sdrhd.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping