Anasayfa İletişim  

Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cimbom'da şampiyonluk sesleri!
CEV Kupası'nda finale kalarak tarihinde bir ilki başaran Galatasaray Kadın Voleybol Takımı, sarı-kırmızılı kulübe Avrupa kupası kazandıran branşlar arasına girmekte oldukça istekli.

Futbolda UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupa, bayan basketbolda FIBA Eurocup, tekerlekli sandalyede ise hem Avrupa hem de kıtalararası şampiyonluk yaşayan Galatasaray, bayan voleybolunda benzer bir başarıyı elde etmeye bir adım kadar yakın durumda.

Darnel: ''Aslanlar gibi oynadılar, hak ettikleri finali aldılar''
Galatasaray Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Orkun Darnel yaptığı açıklamada, takımlarının finale çıkmayı fazlasıyla hak eden bir mücadele ortaya koyduğunu söyledi.

2004 Tomis Constanta'ya karşı deplasmandaki ilk maçı kaybetmelerinin sürpriz olduğuna değinen Darnel, ''Ben rövanş maçını kazanamayacağımızı hiç düşünmüyordum ama altın setten korkuyordum. Nitekim korkularım neredeyse çıkıyordu da. Normal maçı 3-0 kazandık ve altın sette de 5-1 öndeyken bir anda 7-6 geriye düştük. Ancak kızlarımız aslanlar gibi oynadılar ve hak ettikleri finali aldılar'' diye konuştu.

'Rakibimiz çok güçlü ama...'
CEV Kupası'nda şampiyon olabilmek için mücadele verecekleri İtalyan rakipleri Yamamay Busto Arsizio'nun gücüne değinen Orkun Darnel, asla çekinmediklerini vurguladı.

Yamamay Busto Arsizio'nun İtalya ligindeki başarılı grafiğini hatırlatan Darnel, ''Rakibimiz çok güçlü bir takım. İtalya liginde son yıllarda bu kadar büyük puan farkıyla lider olan başka bir takım yok. Muazzam bir takım ama biz de hiçbir şeyden korkmuyoruz'' ifadelerini kullandı.

'Altın set avantajı rakipte'
Final serisindeki ilk maçı 27 veya 28 Mart tarihlerinde İstanbul'da, ikinci maçı ise 31 Mart veya 1 Nisan tarihlerinde Milano'da yapacaklarını kaydeden Orkun Darnel, altın set avantajına sahip ekibin Yamamay Busto Arsizio olduğuna dikkati çekti.

Skor ne olursa olsun İstanbul'daki ilk maçı mutlaka kazanmaları gerektiğini dile getiren Darnel, ''Kendi evimizde kazanıp, asıl finali deplasmanda yapacağız. 2004 Tomis Constanta'nın altın sette bize yaşattığı heyecanı biz de onlara yaşatabiliriz, hatta daha iyi bir sonuçla bitirebiliriz'' diyerek sözlerini tamamladı.
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping