Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TT Arena'yı istiyorlar!
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
SAHA KOMİSERİ: Çakıyı Volkan’da gördüm
Saha komiseri Nihat Kotan, kayıp olduğu raporları yansıyan bıçakla ilgili konuştu. Kotan, “Oyunun durduğu anlarda Volkan’ın kapalı çakıyı açarak hakeme götürdüğünü gördüm. Daha sonra Volkan protokol tribünü önündeki taç çizgisine doğru ilerledi ve elindekilerini kenara bıraktı. O arada karışıklıklar yaşanıyordu. Daha sonra bu cisimleri alarak temsilciye verdim. Ama çakı yoktu. Çakmak ve kalem vardı. Onları da temsilciye verdim” dedi. “Çakı nereye kayboldu?” sorusuna ise “Bilmiyorum” ifadesini kullandı.

VALİ DR. RECEP KIZILCIK: Trabzon’a maledilemez
Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, F.Bahçe’nin en iyi şekilde ağırlandığını ancak maçta sahaya atılanlardan dolayı çok üzgün olduğunu söyledi. Vali Kızılcık şöyle konuştu: “Sahaya atılan yabancı maddelerin içeri nasıl sokulduğu ve özellikle kimler tarafından atıldığı 6222 sayılı Sporda Şiddet Yasası çerçevesinde tespit edilip cezalandırılmalı. Yalnız bunlar topyekün Trabzon halkına maledilemez.”

YK ÜYESİ RECEP DENİZERİ: Ceza almayacağız
Trabzon’un yönetim kurulu üyelerinden Recep Denizeri, Trabzon’un ağır ceza alacağı yönündeki spekülasyonlara katılmadığını ifade ederek, “Tabii ki istenmeyen görüntülerdi. Ama birçok derbide bu tip şeyleri görüyoruz. Asla bu olayları tasvip etmiyoruz, ancak ceza almayacağımıza da inanıyoruz. Adil kararlar çıkacaktır” dedi.

PFDK SAVUNMASI: Delil Volkan fotoğrafı
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilen Trabzon, bugün savunma yapacak. Çalışmalarını sürdüren Bordo-Mavili yetkililerin derslerini çok iyi çalıştığı belirtilirken, yayıncı kuruluşun görüntüleri ve gazetelerde yayınlanan fotoğraflar kare kare inceleniyor. En ufak detayı atlamak istemeyen yetkililer savunmalarında, özellikle Volkan Demirel’in sahaya kapalı atılan çakıyı ağzıyla açtığı görüntülenen fotoğrafları ön plana çıkaracağı öğrenildi.

SAHA KAPATMA OLURSA: TT Arena’yı istiyorlar
Trabzonspor yönetimi, yaşanan olaylardan sonra çıkacak olası bir saha kapatma cezası durumunda Galatasaray’ın stadını istiyor. Süper Final maçlarını Türk Telekom Arena’da oynamak için girişimlerde bulunacak olan Bordo-Mavililer’in bu talebinin, G.Saray’ın da Süper Final maçları yapacağı göz önünde bulundurularak reddedileceği konuşuluyor.
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif
Yorum Sayısı: 724
Konu Sayısı: 292
Rep Puanı: 111
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Basic
Bilgisayarım: Samsung NP-R580 JS03TR
İnternet Tarayıcı: Opera
Takim: galatasaray
Ekran kartı: Nvidia GeForce
Bellek: 4 GB DDR3
İşlemci: Intel Core i3
İyice cıvıttılar bunlar. Bu stat oyuncak mı sanki? Önüne gelen Cimbom'un stadına göz dikiyor. Sonra cezayı biz çekeceğiz. Yok öyle avantadan beleşe stada konmak.
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping