Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F.Bahçe'den Beşiktaş'a Müthiş Teklif!
#1
Beşiktaş maçlarını Saracoğlu'nda oynayabilir! İnönü Stadı'nı yeniden yapmayı planlayan ve bu aşamada maçlarını oynayacağı bir stat arayan Beşiktaş'a F.Bahçe'den müthiş bir teklif geldi: "Gelin, Saracoğlu'nda oynayın"

DHA'nın haberine göre Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi öncesinde yemekte buluşan iki kulübün yöneticileri arasında stat projesi de konuşuldu.

Dün oynanan derbi öncesinde Beşiktaş'ın evsahipliğinde gerçekleşen yemekte, Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir'in, Siyah-Beyazlı Yönetime "Bizim stadımızda oynayabilirsiniz" teklifinde bulunduğu öğrenildi.

Bu konuda DHA'ya bilgiler veren Beşiktaş Kulübü İcra Kurulu Başkanı Cem Bilge, Özdemir'den kendilerini çok mutlu eden bir teklif aldıklarını söyledi.

Bilge, yenilen yemekte Beşiktaş'ın stad projesi konusunu Nihat Özdemir'in açtığını ve yeni stad yapılana kadar Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynayabilecekleri söylediğini ifade etti.

Nihat Özdemir'in yemekte yaptığı konuşmada; Beşiktaş'ın bir süredir stat projesinin olduğunu medyadan takip ettiğini, yeni stat yapılana kadar maçların Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanmasından mutluluk duyacaklarını ve ebedi dostlarını misafir etmekten kıvanç duyşacaklarını dile getirdiği belirtildi.

Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı Cem Bilge; Özdemir'in yaptığı tekliften dolayı çok mutlu olduklarını, bu konuyu Yönetim Kurulu'nda görüşüp daha sonra karar vereceklerini sözlerine ekledi.

NTV Spor
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping