Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zedge tema ile telefon ayarları
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
İnsanların hayatta özellikle benimsedikleri eşyalar vardır.Bu bir erkeğin bilgisayarı veya kadının çantası olabilir.Bir çocuğun oyuncağı veya herkezin elindeki telefonu olabilir.Nokia döneminde insanlar tema indirerek telefonunu özelleştirirlerdi.Bu hazır tema insana farklılık katar bir nebzede olsa mutluluk katmaya yeterdi.Telefon için saatlerce ziil sesi araştırır ve telefonumuza binbir zahmet ile yükleyebilirdik.

Andorid işletim sistemi için uygulama paylaşımı sunan Google play üzerinden zedge uygulaması ile telefonumuzu bu ayrıcalıkları kolaylıkla sağlayabiliriz.Birbirinden güzel duvar kağıtları ve melodiler sunun program ücretsiz olarak android işletim sistemli telefonlara kuruluyor.Ayrıca indirilen ögeleri program üzerinden kolayca yönetebiliyorsunuz.İndirdiğiniz ses dosyalarını telefonunuza adapte edebiliyor, resimleri kolaylıkla duvar kağıdı olarak ayarlayabiliyorsunuz.Bir çok kategoriye sahip duvar kağıdı menüsü ile duvar kağıdı seçiminizi ile telefonunuzun profesyonelleştirmesine yardımcı oluyor.Telefonunuza play.google.comstoreappsdetailsid=net.zedge.android&feature=top-free indirerek kaliteli duvar kağıtların tadını çıkartabilirsiniz.
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping