Anasayfa İletişim  

Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia Asha 311, 305 ve 306 Ortaya Çıktı
Nokia, uygun fiyatlı 3 yeni dokunmatik cebini resmen tanıttı... İşte o 3 cep ve özellikleri!

2012060710580098772.jpg

Nokia, gelişen pazarlara yönelik uygun fiyatlı tam dokunmatik ekranlı yeni Asha ceplerini ortaya çıkardı. Cep devi, akıllı cep piyasasında büyük bir pazar payı elde edemese de, "normal" ceplerde hala bir numaralı üretici konumunda.

Nokia, yeni cepler hakkında şu açıklamayı yapıyor: "Bu en son telefonlarımız, inanılmaz derecede zengin, akıllı cep benzeri bir deneyim elde etmek ve aşırı veri, pil tüketiminden özgür olmak isteyen tüketicilerimiz için tasarlandı." Yeni ceplerin ücü de Series 40 işletim sistemini kullanıyor. Series 40, Nokia'nın bıraktığı MeeGo mobil işletim sisteminden öğeler alıyor.

Nokia Asha 311, tek çekirdekli 1GHz işlemciye, 3 inç 320x240 ekrana, 3.5G ağ bağlantısına, microSD kart slotuna, 3.2MP kameraya ve QVGA video kaydetme özelliğine sahip.

Asha 305 ve Asha 306 ise 305'in çift SIM kart özelliği dışında aynılar. Cepler 3 inç 400x240 ekrana, 2G ağ bağlantısına, microSD kart slotuna, 2MP kameraya ve QVGA video kaydı özelliğine sahip.

Chip Online
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping