Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GALAXY S III’ün en çekici 5 özelliği!
Yorum Sayısı: 37
Konu Sayısı: 34
Rep Puanı: 0
10 milyon adet satış hedefi ile rekor hazırlığı yapan yeni Samsung GALAXY S III; kullanıcıların hayatında fark yaratmak için birçok yenilikçi özellik sunuyor.

Samsung GALAXY S III, kullanıcısının ne istediğini anlıyor ve çok farklı bir mobil cihaz deneyimi sunuyor. Şaşırtıcı, akılcı ve yenilikçi ALAXY S III yalnızca en iyi akıllı telefon deneyimini vaat etmiyor, kullanıcılarda alışkanlık yaratacak benzersiz özellikler sunuyor.

İşte GALAXY S III’ün, kullanıcılarına sunduğu en çekici 5 özelliği...

1. Akıllı bekleme: GALAXY S III, ön kamerasıyla gözlerinizi takip ederek internette gezindiğinizi ya da kitap okuduğunuzu anlayıp ışık düzeyini korumaya devam ediyor. Böylece, okuma keyfinizi ara vermeden sürdürebilirsiniz

2. S Beam: Basit bir dokunma işlemiyle, 1 GB boyutundaki bir filmi yaklaşık 3 dakika gibi çok kısa bir sürede diğer bir Galaxy S III ile paylaşmaya olanak tanır. Üstelik bunun için iki Galaxy S III’ün Wi-Fi Direct özelliği yeterli...

3. En iyi fotoğraf: 8MP kamerası sıfır gecikmeli deklanşör hızına sahip olan GALAXY S III, art arda çekilmiş sekiz fotoğraf içinden en iyisini sizin için seçer. Çoklu Çekim özelliği ile birbirini izleyen 20 fotograf çekerek anı yakalamanız da mümkün.

4. Akıllı Arama ve Akıllı Uyarı: Akıllı Arama ise, arkadaşınız ile mesajlaşırken onu aramak isterseniz telefonu kulağınıza götürmeniz yeter. GALAXY S III aramak istediğinizi önceden sezer ve otomatik olarak arkadaşınızı arar. Akıllı uyarı özelliği sayesinde telefonunuzu belli bir süre kullanmadıktan sonra elinize aldığınızda GALAXY S III cevapsız çağrılar ve yeni mesajlarla ilgili sizi bilgilendirmek için kısa bir titreşimle uyarır.

5. Pop-up Play: Aynı anda başka görevleri yürütürken ekranın bir bölümünde video oynatabilmenizi sağlar; böylece yeni e-postaları kontrol ederken veya internette gezinirken videoyu kapatıp yeniden başlatmanıza gerek kalmaz.

teknoloji
Ara
Yorum Sayısı: 3,833
Konu Sayısı: 3,634
Rep Puanı: 6,050
Meslek: İşletme
İşletim Sistemi: win7
Bilgisayarım: phılıps
İnternet Tarayıcı: Google Chrome
Takim: galatasaray
güzelmiş
82688081_3749748_4241322423441.gif