Anasayfa İletişim  


Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galaxy S3 iddiası olay oldu!
#1
Galaxy S3 hakkında internete düşen bu iddia pek çok kullanıcıyı üzdü. Ama gerçek çabuk ortaya çıktı!

Samsung, Galaxy S III'ü tanıttığında cebin 16, 32 ve 64GB'lık sürümler halinde sunulacağını söylemişti. Cebin 64GB'lık sürümü için biraz beklemek gerekiyordu, ancak GSMArena, bir kullanıcının Samsung'dan cihazı piyasaya sürmekten vazgeçtiği mesajını aldığını söyledi. İşte bu iddia, bir anda internette yayıldı ve 64 GB'lık modeli bekleyenler adeta yıkıldı. Ancak durum, Samsung'un yaptığı açıklama ile çözüldü.

İngilterede bulunan Expansys'nin 64GB'lık Samsung'un piyasaya sürülmeyeceğini söylemesinin ardından ön siparişlerin iptal edildiği söyleniyor. Bu durum internette yankı uyandırırken Samsung'dan gelen açıklama, Galaxy S III'ün 64GB'lık sürümünün aslında ortadan kalmadığını onayladı:

"Galaxy S III'ün 64GB'lık sürümü, bu senenin ikinci yarısında piyasaya sürülecektir. Cihazın piyasadaki bulunabilirliği ve zamanlama değişebilir ve piyasaya sürülme zamanında belirlenecektir."

Böylece interneti kısa sürede karıştıran söylenti bastırılırken başka bir bilgi daha ortaya çıkmış oldu: Galaxy S III'ün 64GB'lık sürümü, her bölgede satışa sunulmayabilir. 64GB kapasiteli S III'ün nerede satışa sunulacağını yılın ikinci yarısında hep beraber göreceğiz. teknoloji
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping