Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17 Harika Android "Launcher"ı!
Yorum Sayısı: 724
Konu Sayısı: 292
Rep Puanı: 111
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Basic
Bilgisayarım: Samsung NP-R580 JS03TR
İnternet Tarayıcı: Opera
Takim: galatasaray
Ekran kartı: Nvidia GeForce
Bellek: 4 GB DDR3
İşlemci: Intel Core i3
En iyi 17 Android giriş ekranı uygulaması!

Android cepleri özel yapan özelleştirilebilir giriş ekranlarından en iyilerini sizler için derledik!

20110829013343.jpg

Varsayılan giriş ekranınızı değiştirerek Android deneyiminizi baştan aşağı yenileyebilirsiniz

Android platformunun en önemli özelliklerinden bir tanesi de şüphesiz farklı ortamlara adapte olabilmesi. Giriş ekranları uygulamaları gibi merkezi bir işletim sistemini öğresini bile baştan aşağı değiştirerek, ihtiyacınızı daha iyi karşılayacak bir hale getirebilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz 17 giriş ekranından en azından bir tanesinin hoşunuza gideceğini düşünüyoruz.

20110829013414.jpg

"Launcher" olarak adlandırılan giriş ekranları uygulamaları, ana ekranınıza farklı ayarları ve kısayolları gertirmekle kalmıyor ve kendine ait araçlarla ("widget") geliyor.

Bu ücretsiz giriş ekranlarını yüklemek ve kullanmak ise oldukça basit. Seçtiğiniz giriş ekranını Android Market'ten yükledikten sonra cebinizin "Giriş" ("Home") düğmesine basın ve sorulduğunda yeni giriş ekranını seçin. Yeni giriş ekranını varsayılan olarak ayarlamak için bu ekranda alt tarafta bulunan kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Chip Online
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.
« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping