Anasayfa İletişim  

Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galatasaray Yandex İle İşbirliği
Galatasaray, anlaşma çerçevesinde arama motoruve internet servis hizmetlerini, ''GSYandex'' markasıyla taraftarlarının hizmetine sunacak.

gs_0ZRKV.jpg

Galatasaray Kulübü, dünyanın önde gelen arama motorları arasında yer alan Yandex ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Sarı-kırmızılı kulüp, anlaşma çerçevesinde arama motoru ve internet servis hizmetlerini, ''GSYandex'' markasıyla taraftarlarının hizmetine sunacak.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı basın toplantı odasında düzenlenen anlaşmanın imza törenine, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, İkinci Başkan Ali Dürüst, İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Yandex Yönetim Kurulu Başkanı Arkady Volozh, Türkiye Üst Düzey Yöneticisi (CEO) Bogdan Wisniewski ile Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ katıldı.

AYSAL: TARAFTARIMIZA HAYIRLI OLSUN
Ünal Aysal, törendeki konuşmasında Yandex ile yaptıkları işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''Galatasaray, 21. yüzyılda gelişime giden yolda bu tip anlaşmaları kendine yakışan ortaklarla sürdürme eğiliminde ve niyetindedir. Bundan sonra diğer konularda da taraftarlarımıza ve camiamıza yakışan en iyi partnerleri getirme ve bu işbirliklerini geliştirme süreci devam edecektir. Dostlarımıza bugünkü katkıları için teşekkür ediyorum. Galatasaray taraftarlarını son derece mutlu edecek, muhtelif avantajlar sağlayacak bir arama motorunu onların hizmetine sunuyoruz. Hayırlı olsun'' dedi.

YALÇINDAĞ: HEYECAN VERDİ
Mehmet Ali Yançındağ da Galatasaray Kulübü ile yaptıkları anlaşmanın dünyada bir ilk olduğunu dile getirerek, ''İlklerin ve enlerin takımı Galatasaray'dır. Galatasaray, Türkiye'ye bir çok ilki getiren Yandex ile dünyada benzeri olmayan bir anlaşmaya imza atarak bugünden itibaren taraftarlarına özel geliştirilmiş bir arama motoru ve internet portalı sunmaya başlıyor. Dünyada bir arama motoru ile bir spor kulübünün böyle bir anlaşma yaptığı daha önce görülmedi. Bu da hepimize ayrı bir heyecan verdi'' diye konuştu.

Sarı-kırmızılı taraftarların merak ettikleri tüm soruların cevaplarını ''GSYandex.com''dan bulabileceğini anlatan Yalçındağ, ''Galatasaray ile ilgili en güncel haberlere, trafik ve hava durumuyla ilgili anlık bilgilere tek bir sayfadan ulaşabilecekler. Aynı zamanda 'galatasaray.org' sitesinde Yandex arama hizmeti taraftarlara sunulacak. Çok yakında Galatasaray taraftarlarına 'galatasaray.net' uzantılı e-posta hizmeti de vermeye başlayacağız'' ifadelerini kullandı.

Projeyle ilgili teklifin Galatasaray Kulübü'nden geldiğini belirten Yalçındağ, diğer kulüplerle benzer anlaşmalar yapmak için çalışmalarını sürdürdüklerini anlattı.

Mehmet Ali Yalçındağ, kulüplerin proje sayesinde ciddi gelirler elde edeceğini vurgulayarak, ''Taraftarlar kendi sitelerinden arama yaptıklarında, buradaki bütün gelir paylaşılacak. Kulüplere ciddi paralar kalacağını düşünüyorum. Bu çok süratle başlamayabilir ama 5 yıllık periyotta bakarsanız, bir kulübün buradan 3 ile 5 milyon dolar arasında bir gelir elde edeceğini düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

NTV Spor
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.
Hala da maillerin @galatasaray.net olmasını bekliyoruz. Yalan oldu sanırım.
Güzel Bir Proje Yapmıslar helal olsun adamlara Smile
Ara
Sonunda mailler @galatasaray.net oldu. Yaşasın. Sevinçliyim bu aralar. Smile
güzelmiş...
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif